Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak akik fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak akik fiatalabb párt keresnek, azok túl sokat gondolnak magukról?

Figyelt kérdés

Meg lehet érteni az ő indokaikat, hogy a velük egyidős emberek már öregek és csúnyák?


Vagy ők csak simán túl sokat képzelnek magukról?



júl. 26. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább éretlen személyiséggel rendelkeznek. Ha megteheti, mert van elég pénze, hát lelke rajta. Csak nem tudom szex után miről beszélgetnek.
júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mennyivel fiatalabb meg milyen korban...
júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 1


nem értem pénz ehhez a kérdéshez hogy jön. Nem úgy értettem hogy valaki fizet például szexért hanem érzelmi kapcsolatra gondoltam.

júl. 26. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Szóval a korosztályában mindenki öreg és csúnya.


Csúnyán sarkítasz.


Ezt te állítod.


Szerintem féltékeny vagy, süt rólad és a rosszindulatúság is.

júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindig velem egyidős, vagy 1-2-3 évvel fiatalabb párjaim voltak. Nem, nem gondolok magamról sokat sőt, önbizalomhiányom van, mert gyerekként mindenért vertek (pl. 4-est kaptam a suliban 5-ös helyett, ilyenért is, soha semmi nem volt elég jó. Ha meg megfeleltem a felnőtteknek, akkor az osztálytársak bántottak).

Az idősebb férfiak nagy része le akart uralni, be akart szabályozni, én meg, aki az egész életét szigorú szabályok között töltötte terrorban, nyilván menekültem az ilyen helyzetekből. Csak olyan fiúval maradtam, aki azt csinálta, amit én mondtam. Itt a kinézetnek nincs sok köze a dolgokhoz, egyedül a kopasz pasik nem tetszenek (40 alatt), némi ránc, kisebb nem zavart sosem.

júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elért életkor nagyon sok dologban korlátozhat. Egy bizonyos életkor felett pl már nem lehet gyereked. Vannak emberek, akiknek a gyermek, a család fontosabb, mint az, hogy pl beutazgathassa az egész világot. Én a gyerekeket választottam és így is teljes életet tudok élni és nem zavar, hogy sohasem fogom látni pl a New York-i felhőkarcolókat.

Egy csomóan meg csak azért élnek, dolgoznak, hogy mindent láthassanak a világunkból. Könnyű belátni, hogy az utóbbi csoportba tartozók sokkal nagyobb korkülönbséggel is választhatnak maguknak párt. Egy 50+os nő utazgathat 20..40-es pasival kénye-kedve szerint a nagyvilágban, de ugyan ebben a felállásban gyerekük már nem igazán lehet.

júl. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel fiatalabbnak nézek ki a koromnál engem vagy a 10+ évvel idősebbek, vagy 5+ évvel fiatalabbak céloznak be.
júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt sem lehet általánosítani. Mégha sokan szeretnek mindent skatulyázni és valami nagyon egyszerű, bár akár téves választ adni rá és ráfogni.


Na meg minden relatív. Albi bácsi is megmondta.


Bár az esetek nem kis részében pont nem túl sokat gondolnak magukról, hanem max azt adják be. Vagy ki tudja, de általában nagy korkülönbségeknél akadnak gondok. Persze ez is eléggé relatív, hogy mit tekintünk mikor hogy annak. Vagy mi megoldható kiknek és mi nem.

júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, jaj, ne legyetek már naivak, hogy jön ide a pénz? Hát úgy, hogy egy 20 éves csaj azért van együtt egy negyven vagy ötven éves férfival, mert annak van pénze. Ennyi. Nem a személyisége tetszett meg neki, abban legyetek biztosak.
júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!