Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késői szűzként érdemes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői szűzként érdemes a fiatalabb korosztályban párt keresni?

Figyelt kérdés

24 éves szűz fiú vagyok, úgy vélem a saját korosztályom már nemigazán értené az én problémámat, de a fiatalabb lányok talán toleránsabbak lehetnek. Fiatalabb alatt a 17-20 közöttieket értem.

Nem tartom magamat infantilisnek egyébként, de az érzelmi érettségem nem éri el az értelmi érettségem. Részben a párhiány miatt depressziós vagyok évek óta, de már kezelem, járok szakemberhez ezzel a problémával.


Teljesen nem mondtam le a saját korosztályomról egyébként, de gátlásosabb lennék ismerkedés során mert megvan az esély, hogy a járatlanságom miatt leszek dobva. Persze ezt valamilyen szempontból meg is értem mert aki 7-8 éve él szexuális életet annak nem ugyanazok az igényei, és nem várható el, hogy az én két szép szememért elkezdje ő is nulláról, bármennyire jól is mennek a dolgaink más téren.



2021. okt. 4. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem amugy semmi gond azzal ha ennyi idősen szűz valaki. Nekem ez nem igazán lenne probléma segítenék ha tudok és magamat ismerve együtt bénáznánk az elején de ennek valahogy számomra megvan a varázsa. L/(A kívánt korosztályból)
2021. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Sosem fogok annyira szánalmasnak tartani valakit aki szűz, mint egy olyan felnőtt, dolgozó férfit, aki gimis ballagásra kíséri a kis barátnőjét.


Ha párkapcsolatot keresel, akkor a kor ezerszer meghatározóbb, mint a tapasztalat.

2021. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kereshetsz a saját korosztályodban is párt, egyáltalán nem vagy elkésve én 26 évesen veszítettem el és nem bántam meg, hogy így alakult. 29N
2021. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Késői? Ember, 33+ évesen már késői, nem 24 :)
2021. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kereshetsz saját korosztályodban is. 18-25-26 lehet a kor
2021. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(29F)
2021. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek az elhallgatás vagy az őszinteség a jobb választás?
2021. okt. 5. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Őszinteség
2021. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!