Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemista nők manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista nők manapság hol szokták felszedni a férfiakat egyéjszakás kalandra?

Figyelt kérdés

Hol történnek az “események”?


Még mindig a Tinderről indulnak a dolgok?



júl. 26. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Draga helyeken.
júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha ezt sem tudod, ne reménykedj
júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Miért érdekel? Úgysem fognak téged "felszedni".

Indoklás: incel vagy.

júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3: Mi az az incel?
júl. 26. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyetemi bulikban vagy koliban.


3-asnál megakadt a lemez, ezt kommentelgeti mindenhova.

Az hiszi mekkora nagy oltás, de nagyon gyenge.

júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: Meg nem is igaz egyáltalán. Én egy bluepils —wanna be oof doofy normie vagyok. A blackpill tőlem távol áll.
júl. 26. 15:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Bluepilled oofy doofy soyboy normie, így akartam írni
júl. 26. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Barátnőkön, baráti társaságokon keresztül. Te ebből keményen kimaradsz.
júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hol történnek az “események”?"


Valamelyikük lakásán. Azért az egyetemista nők már keresnek annyit a "szolgáltatásaikkal", hogy minimum egy albérletet fenn tudjanak tartani. Vagy a szülők kifizetik nekik. Vagy pedig a pasi lakására mennek.

júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9: Nem úgy értem hogy hova viszik, hanem hogy hol találják a fiút.


A 10es években a nők a fesztiválokra/szórakozóhelyekre mentek és ott találtak szexpartnert. 2018 után rájöttek, hogy ahogy férfiként ételt rendelek a Woltról, úgy nőként Ch*d f***t is tudok rendelni Tinderről, nem kell kimenni egyáltalán.


Most viszont olyan mintha a szórakozóhelyről és a Tinderről is eltűntek volna a nők.

júl. 27. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!