Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám megközelíteni a kiszemeltemet?

Figyelt kérdés
Szóval szoktam látni a vonaton egy fiatal, csinos, mindig mosolygós, energikus, jókedvű kalauzlányt. Mindig kedves, segítőkész, nagyon jó fejnek tűnik, lehet vele viccelődni is mert vevő rá hallottam ahogy a többi utassal beszél. Én sajnos még nem mertem megszólítani csak köszöntem, mosolyogtam rá. Kissé molett de nagyon jól áll neki, szép nagy mellei is vannak. Mindig azt remélem hogy ő jön mikor megyek dolgozni vagy éppen hazafelé. Szerintetek mit mondjak neki, hogyan kezdeményezzek? Már a vasút is elkezdett érdekelni miatta és arról álmodozom hogy együtt dolgozunk, aztán megyünk haza, főzök neki, stb... Szóval kissé már bele is estem de nem tudom hogyan lépjek előre... Még anime kulcstartót is láttam nála szóval lehet hogy lenne közös téma is. De szinte alig merek megszólalni ha látom tényleg nagyon aranyosnak tűnik. Kérlek ne nevessetek ki ne trollkodjatok biztos más is volt már hasonló cipőben...

júl. 26. 00:02
 1/10 anonim válasza:
56%
Ez nagyon beteg.
júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kalauzok is le szoktak ülni, főleg ha nem egy nagyon forgalmas vasútvonalon utazol. Helyezkedj legközelebb úgy, hogy mellé vagy valahová a közelébe ülsz le.

Bármilyen baromsággal lehet indítani egy beszélgetést: "hú milyen nehéz nap volt", "meleg van, hogy bírod" stb.

Aztán ha vevő rád, akkor úgyis fog válaszolni, kérdezni utána esetleg kérsz tőle elérhetőséget, ha nagyon jól jönnek össze a dolgok.

júl. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Nem nevetlek ki. Nekem is tetszenek BKV-n nők, nem is kevés. Van nekem is egy nagymellű, igaz ő utas. Bájos, a mellei meg TOP TOP TOP :). Szerintem próbálj vele flörtölni!


38F incel

júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Kezd azzal, hogy relaxálás közben elhatározod, hogy tökös férfi vagy, nem egy gyámoltalan fiú. Öltözzél úgy, hogy az is erősítse magabiztosságod.


Köszöntsd kissé régimódian, figyelmesebben, mint ma szokás:

"Jónapot kisasszony! Örülök hogy ma is láthatom, a mosolya mindig felderíti a napomat!"

júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Szombathely-Veszprém vonalon teljesít szolgálatot? Én is láttam egy a leírtakkal megegyező külsejű fiatal hölgyet.


Apáméktól utaztam hazafelé lassan két hete akkor...

júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképp meghivnám valamire.

Szeretik a sütit általában, tehát cukrászdába hívnám meg.

Nem szarevősködnék biztosan ha valaki igazán tetszene!

júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ja ezek a verebek mindig a vonat elejére vagy hátuljára ülnek, miután megnézték a jegyeket, bérleteket.
júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj hogy manapság minden tabu, a legnagyobb tabu maga az hogy ismerkedni akarsz egyáltalán. A munkahely viszont TOP tabu, ott nagyon nem akar SENKI ismerkedni és talán még érthető is valahol!
júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Keress mást báttya...
júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

8: az ilyen tabukat kell ledöntögetni. Az ilyen tabuk miatt magányos annyi, de annyi ember manapság.


Kérdezô, csak beszélgess vele animékról, meleg idôrôl, bármirôl, ha tetszel neki, vevô lesz rá.

júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!