Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érzem magam szerethetőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam szerethetőnek, hogy lehet ezen továbblépni?

Figyelt kérdés
Sok barátom, haverom van, de úgy érzem, soha senki nem tudna rám romantikusan tekinteni. Voltam már randikon, alakultak már fiúkkal dolgok, de még nem történt semmi komoly senkivel. 20 leszek.

júl. 25. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Na, ez teljesen jó amúgy, hogy vannak barátaid. Velük sokkal őszintébben tudnál erről a témáról beszélni, hiszen ők ismernek téged igazán.



Amúgy persze, mindenképp elgondolkodtató, hogy miért lehet neked ez ilyen. Fejtsd ki jobban, hogy esetleg te lennél más, és nem vagy képes esetleg vonzódni, vagy bármi, vagy csak ez egy ilyen teljesen önbizalomhiányos állapot neked?

júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 szoktam velük is beszélgetni erről, sokan vannak hasonló helyzetben, most csak kicsit erősebben jött ki rajtam:(

Hát most egy ideje nem nagyon találkoztam velem egykorú srácokkal, senki nem tetszett különösebben, és az hogy sem én nem érdeklődtem senki iránt és senki nem érdeklődött irántam sem, nem tudom, valahogy így kicsit felzaklatta a lelkivilágomat. Pár hónapja kicsit mentális problémákkal is küzdök, szerintem ez a magányosság is okozta

júl. 25. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Személyiség fejlődésednek egy állomása. Én sem gondoltam sosem hogy valaha is lesz párom, most meg már feleségem is van. Egy gátlásos kis puhapöts fiúkának. Ez van! :)
júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

És hol van esélyük az embereknek megismerni téged?

Sok barátod van ...de még is magányos vagy..ezek szerint ezek a barátok csak szórakozásra vannak..Nem úgy néz ki mintha erről bárkivel is tudtál volna beszélni vagy érdekelné...


Volt már bármilyen intimitás?

Volt már pasi akinek engedted, hogy simogasson , esetleg csók, hogy hozzá érjen akár csak a seggedhez, volt olyan férfi ,bárki akiben volt egy kicsike bizalmad?


De mindenképp kölcsönösnek kéne lennie, ha mindig csak a pasik érdeklődnek utánad csak ők keresnek akkor ezt meg lehet unni, és érezhetik h kb. magasról teszel rájuk.

júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Haverjaid vannak nem barataid..
júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 húha:D hogy érted, hogy hol van esélyük megismerni?

lehet nem volt jó ötlet egy mélyebb pontomon kiírni ide a kérdést, segítséget keresni... hirtelen mindenki belelát a privát életemben.


De, nagyon sokat szoktam beszélgetni erről a barátaimmal. Többen vannak hasonló helyzetben, szóval gyakran előfordul a téma. Vannak haverjaim és barátaim is.


Még nem volt barátom, csók sem, de több fiú barátom is van, volt, a fizikai kontaktus, ölelések pedig elég hangsúlyos volt.


Hát igen, én is szeretném, ha kölcsönös érdeklődés lenne. Többször volt, hogy csak nekem tetszett a másik, hülyítettek egy ideig, vagy én tetszettem valakinek, akinek pedig én nem. Volt olyan, akivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak, de végül mégsem volt meg köztünk a kémia.

júl. 26. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Ezek mind csak tippek, mindenkitől. Válogathatsz hátha valamelyik illik rád, és talán azon elkezdesz változtatni.


A hol van esélyük az az, hogy merre jársz hol fordulsz meg, egy nagyobb baráti társasághoz nem sűrűn megy oda egy idegen ha tetszel neki. Barátok pedig te is tudod, hogy félreértelmezhetnek bizonyos gesztusokat. :)


Hol jársz..utazások, vagy valamilyen sport tevékenység, olyan helyzetek amikor egyedül vagy, milyen vagy, hogy viselkedsz...vannak akiken látszik, hogy nyitottabbak, de az is ha zárkózottak, van akinek egyenesen a homlokára van írva, hogy ide ne gyere :)

Egy vidámabb moslyogós emberhez megint bátrabban mennek oda...


Ismerek egy nagyon hasonló lányt mint te, és pokoli nehezen megközelíthető, a baráti társaságában vidám , olyan teli élettel, de idegenek közt szinte megközelíthetetlen, és iszonyat türelem kell hozzá. És ugye sok embernél ott van a bizalmatlanság is...


Szóval válogathatsz... nem rosszindulatból ír az ember, hanem abból amit élete során másokról megtapasztal és látott.

júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mások számára milyen tulajdonságod, vonásod, testrészed, viselkedési megnyilvánulásod gátolja, hogy szerethető legyél, hogy romantikusan tekintsenek rád, hogy vonzónak, izgalmasnak találjanak, hogy "belédzúgjanak", hogy "akarjanak"? :)
júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!