Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok szerethető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

Nekem csak pár hetes kapcsolataim voltak, valamiért nem találok magamhoz való lányt, vagy nem vagyok szerethető, nem tudom. De elég kellemetlen hogy 25 éves vagyok és egy hosszú kapcsolatom sem volt.

Akiket ismerek ők már tinként fél-1 éves kapcsolatot össze tudtak hozni.

Meg annyira meg tudnak bántani a lányok, mintha én lennék a világ legrosszabb embere.

Meg sok olyat ismerek akik fele ennyire sem érzelmesek, megbízhatóak mint én és még is 1-2 éves kapcsolataik szoktak lenni.


2022. szept. 8. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerethető? Miért, rokonaid sincsenek? Netán árva vagy?
2022. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, a megbízhatóságod eddig miben nyilvánult meg?
2022. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Hekaton görög bölcs azt mondta: "Ha azt akarod, hogy szeressenek, szeress".


Régebben én kiválasztottam egy lányt (jó ideje már) és kineveztem "barátnőmnek". Nem érdekelt, hogy ő hogyan viselkedik én mindig feltétel nélkül kedves (DE nem önfeladó) voltam vele.


6-9 hónap után úgy feloldódott, hogy rá se ismertem. Kinyílt, megbízott bennem, jókat nevetgéltünk és ... (nem érdekes Neked a többi)


Talán próbáljad ki.

2022. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Mekkora az ezredes? Legalább egy átlag 16-17 cm van?
2022. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem emlékszem, hogy feltettem volna ezt a kérdést 🤔


de komolyan, mintha csak magamat olvastam volna, bár mondjuk ugyan nem érdemes elszólni magam, talán alakulgat valami, kitartást neked is :)

2022. szept. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerethető vagy
2022. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így jártál. Ezután már nem lesz jobb. Fogadd el, tanulj meg vele együtt élni.
2022. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!