Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok ilyen szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy tényleg nehéz manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves férfi vagyok, nem volt még komoly kapcsolatom.

Ennek leginkább 1 oka van:

Régebben kövér voltam, nem nagyon érdekelt senki és semmi. Önbizalmam sem volt, és valljuk be, senki sem állt volna szóba velem.


Ez mára megváltozott. Lefogytam, edzeni járok, olyan szinten komoly lett a dolog, hogy tervben van versenyzés is 1-2-3 év múlva.


Szakáll (inkább nagyobb borosta), izmosabb alkat, igényes vagyok, tiszta ruhákba járok, figyelek mindenre (kiegészítők, parfüm), azonban még is azt érzem, hogy valami hiba van.


Külső visszajelzések alapján jól nézek ki, több lány is mondta, hogy nem érti, hogy miért nincs barátnőm. Idősebb nők is mondták már ezt, illetve testvéreimnek pár lány már mondta, hogy "Szerencsés lesz a lány, akivel a testvéred együtt lesz.". Én nem tudok erről nyilatkozni, hogy hogyan is nézek ki, vannak önértékelési problémáim, szóval csak a környezetem reakciójáról tudok nyilatkozni.


Személyiség tekintve jóval érettebb vagyok a koromnál, szerencsére egy olyan nevelést kaptam, ahol a régi elvek vannak előtérbe helyezve. Pl.: udvarlás, virágok, apró gesztusok. Sosem voltam az a fajta, aki csak kalandokat keres, számomra tényleg ez a "randiból házasság" felfogás van, ami tudom, nagyon naiv dolog, de én hiszek ebben.


Na igen, ezeket leírva még én is megkérdezem magamtól, hogy hogyan nincs barátnőm? Körül nézek az ismerőseim között, és mindenhol kivétel nélkül azt látom, hogy valaki mérgező kapcsolatban van, nárcizmus, megcsalás, stb. Tényleg alig látok olyanokat, akik valóban egy egészséges kapcsolatban vannak.


Félre ne értsétek, el vagyok én a saját kis világomban, egyedül is tökéletesen érzem magam, nem hajt a tatár. Csak az, amikor látom, hogy olyanoknak van minden hónapban barátnőjük, akiknél mérgezőbb fiúk nincsenek, hát tényleg elgondolkodom..

Eddigi tapasztalataim lányok téren:


-Összejöttem valakivel, átvert 2 hét után.

-Ha beszélgetek valakivel, akkor másfél hónap után elmondja, hogy nem tudja mit akar, úgy, hogy végig elhitette velem, hogy ebből lesz valami.

-Ha személyesen ismerkedek, akkor a szintén egyértelmű jelek után kiderül, hogy barátja van a lánynak. Többször is volt már olyan, hogy bámult egy lány, nem, nem bambult, bámult, de olyan szinten, hogy amikor visszanéztem rá, kb 0.1 mp-es gyorsasággal kapta el és rázta meg a fejét.. Kiderült, hogy barátja van.

Rám mosolyog egy lány? Barátja van.


Egyszerűen nem értem, hogy mit rontok el, tisztelettudó és udvarias vagyok, igényes vagyok, külső visszajelzések alapján jól is nézek ki. Fejlesztem magam folyamatosan minden téren, de mégis van valami probléma, gondolom én.

Párszor megkaptam már, hogy túl jó fiú vagyok, ne legyek ennyire udvarias és illedelmes, stb.. Tényleg ez lenne a baj, hogy nem tárgyként kezelem a nőket?..


Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok, legyen az férfi, vagy nő.

Ti hogy álltok ezzel az ismerkedés dologgal?



júl. 20. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Nincsen jó megoldás.


Valószínűleg a fiatal kori kövérség miatt van vmi személyiség torzulásod ami gátol.


Ha tippelni kéne akkor pont az hogy mennyire túl tolod azt ami most vagy kicsit sok már nekik.


És persze ott van az örök kérdés 180+?

júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

És milyen nők jöttek? 🤣

Gondolom, a “normalisak”….

júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

#12 Igen, a normálisak.

Bármennyire is fáj ez egyeseknek, de a nők, nem a kedves, tisztelet tudó, "jófiúkat" keresik.

Ez csak duma.

Bennük nem látják meg a férfit.

És ezt nem csak én látom így, hanem sokan mások is.

júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Hat pedig nekem udvarias, tisztelettudó párom van. Egy erőszakos, agresszív, bűnöző fasziban nem látok férfit, csak egy szánalmas és ostoba embert. És nem, normális no nem all le az utóbbi fajtával ismerkedni.
júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom nőként, hogy egy élősdi, aranyásó sárkány hárpia az, akihez ragaszkodnak a pasik és elhalmozzák mindennel. Míg egy olyan nő, aki valóban megbecsüli és szereti a társát, az magasról le lesz szarva.
júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Tök érdekes, hogy mindkét nem részéről ugyanez a helyzet. De akkor hogy nem találja meg egymást 2 ember? :D Én azt mondom, hogy nehéz normális lányokat találni, a nők pedig azt, hogy nehéz normális férfit.. Nem értem.


#11 Ha a fizikumra gondolsz, bárcsak sok lennék. Ha választani kellene a szerelem és a között, hogy nagyon jól nézzek ki, akkor számomra kérdés nincs, az utóbbit választanám.. :D Most se nézek ki szarul, de mindig van hová fejlődni.

Igen, a magasság sajnos egy limitáló tényező, 170cm vagyok, de kétlem, hogy ez bármennyire befolyással lenne. A lányok, akikkel eddig beszéltem senkit sem zavart volna, mert állításuk szerint egyébként semmi gond a külsőmmel, jól nézek ki és a személyiségem is jó. Ezzel szemben vagy átvertek, vagy nem tudják mit akarnak 1-2 hónap beszélgetés után sem..


Ezek szerint ez ilyen lutri, vagy bejön, vagy nem.. Csak a probléma az, hogy itt vagyok 20 évesen, és már most meguntam ugyanazokat a köröket lefutni.. Megismerek valakit, közelebb engedem magamhoz, eltűnik.

júl. 21. 12:20
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kioktatásul inkább bólogató ráerősítésként (a keserű jelenségre)az kicsit se gyanús hogy a csajok előre irigylik a jövendőbelidet de az agyuk felső polcán se fordul meg hogy esetleg ők legyenek azok! A "majd biztos lesz barátnője" azt jelenti:"szögezzük le hogy nincs senkije, x-nek van, y-nak szintén van,meg még számos srácnak a baráti körben, de neki nincs.... búúú". Mikor korodbeli voltam hozzám dörgölőzött csaj mikor a buszon ülve tartottunk hazafelé valami közös haver bulijáról de konkrétan a csöcseivel maszírozgatta végig az oldalam. Ráírok fb-n, jön a" bocs de van barátom". Logikát nem érdemes keresni. Ez olyan mint a hosszú élet titka. Minden 100 évest megkérdeznek és ahány interjúalany annyi féle válasz.
júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!