Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok ilyen szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy tényleg nehéz manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves férfi vagyok, nem volt még komoly kapcsolatom.

Ennek leginkább 1 oka van:

Régebben kövér voltam, nem nagyon érdekelt senki és semmi. Önbizalmam sem volt, és valljuk be, senki sem állt volna szóba velem.


Ez mára megváltozott. Lefogytam, edzeni járok, olyan szinten komoly lett a dolog, hogy tervben van versenyzés is 1-2-3 év múlva.


Szakáll (inkább nagyobb borosta), izmosabb alkat, igényes vagyok, tiszta ruhákba járok, figyelek mindenre (kiegészítők, parfüm), azonban még is azt érzem, hogy valami hiba van.


Külső visszajelzések alapján jól nézek ki, több lány is mondta, hogy nem érti, hogy miért nincs barátnőm. Idősebb nők is mondták már ezt, illetve testvéreimnek pár lány már mondta, hogy "Szerencsés lesz a lány, akivel a testvéred együtt lesz.". Én nem tudok erről nyilatkozni, hogy hogyan is nézek ki, vannak önértékelési problémáim, szóval csak a környezetem reakciójáról tudok nyilatkozni.


Személyiség tekintve jóval érettebb vagyok a koromnál, szerencsére egy olyan nevelést kaptam, ahol a régi elvek vannak előtérbe helyezve. Pl.: udvarlás, virágok, apró gesztusok. Sosem voltam az a fajta, aki csak kalandokat keres, számomra tényleg ez a "randiból házasság" felfogás van, ami tudom, nagyon naiv dolog, de én hiszek ebben.


Na igen, ezeket leírva még én is megkérdezem magamtól, hogy hogyan nincs barátnőm? Körül nézek az ismerőseim között, és mindenhol kivétel nélkül azt látom, hogy valaki mérgező kapcsolatban van, nárcizmus, megcsalás, stb. Tényleg alig látok olyanokat, akik valóban egy egészséges kapcsolatban vannak.


Félre ne értsétek, el vagyok én a saját kis világomban, egyedül is tökéletesen érzem magam, nem hajt a tatár. Csak az, amikor látom, hogy olyanoknak van minden hónapban barátnőjük, akiknél mérgezőbb fiúk nincsenek, hát tényleg elgondolkodom..

Eddigi tapasztalataim lányok téren:


-Összejöttem valakivel, átvert 2 hét után.

-Ha beszélgetek valakivel, akkor másfél hónap után elmondja, hogy nem tudja mit akar, úgy, hogy végig elhitette velem, hogy ebből lesz valami.

-Ha személyesen ismerkedek, akkor a szintén egyértelmű jelek után kiderül, hogy barátja van a lánynak. Többször is volt már olyan, hogy bámult egy lány, nem, nem bambult, bámult, de olyan szinten, hogy amikor visszanéztem rá, kb 0.1 mp-es gyorsasággal kapta el és rázta meg a fejét.. Kiderült, hogy barátja van.

Rám mosolyog egy lány? Barátja van.


Egyszerűen nem értem, hogy mit rontok el, tisztelettudó és udvarias vagyok, igényes vagyok, külső visszajelzések alapján jól is nézek ki. Fejlesztem magam folyamatosan minden téren, de mégis van valami probléma, gondolom én.

Párszor megkaptam már, hogy túl jó fiú vagyok, ne legyek ennyire udvarias és illedelmes, stb.. Tényleg ez lenne a baj, hogy nem tárgyként kezelem a nőket?..


Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok, legyen az férfi, vagy nő.

Ti hogy álltok ezzel az ismerkedés dologgal?



júl. 20. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
ugyanígy vagyok tesó. de ma bámult engem is egy lány. aztán ott a pasija mi mellette? hát nsm tudom. legyél rámenősebb a csajokkal, hátha elérsz úgy jobban valamit
júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Így vagyok 29evesen.
júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%

Mindegy mit csinálsz ha nem vagy nyerő. Ezt általában kisúgárzásnak személyiségnek hívják. Hiányzik belőled az a valami amitől nyerő leszel....

Felesleges ezen vergődni, jobb ha feladód...

júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3

Sárm, kisugárzás, ezekkel elméletileg nincs probléma, mégis vagy átvernek, vagy hitegetnek. De simán meglehet, hogy csak rossz helyeken keresgélek.. De ennyi véletlen meg nincs, szóval érdekes dolog ez..

júl. 20. 22:30
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Az emberekkel van baj, nem tudják már maguk se, mit akarnak.

Amúgy én meg mindig a túl jó fiúkat kerestem, de valahogy sosem olyan jön. Mindig az kapja a jót, aki nem érdemli meg.

júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs onismereted és tapasztalat nélkül emberismereted sem. Ezért botlasz bele folyton ugyanabba a típusba. Kell még pár pofon, hogy rajojj, mi az, amitől már az első mondat után le kell lépni.
júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Az a gond hogy te teljes tévedésben élsz. Tökmindegy hogy mit rinyálnak de a való életben az van hogy a nőknek kiszárad a p!nája egy ilyen férfitől. Nem tisztelettudónak meg érzelgősnek kell lenni meg virágot vinni meg ilyen baromságok,a nőknek teljesen más kell,másra gerjednek. Ha egy kitetovált semmirekellő drogos alkoholista tróger lennél akinek csak arra kellenek a nők hogy beléjük törölje a f@$zát aztán felmossa velük a padlót akkor sorban állnának nálad a lehetőségért. Legyen egy menő kocsid mert az kell,öltözz jól,vetítsd a menő csávót,játszmázz velük, hazudd le a csillagos eget is a közös jövőtökről, néha hints eléjük pár érzelmi morzsát de amúgy a sztratoszféra magasságából szard le hogy ők emberi lények,az a lényeg hogy a kutyáddal bánj sokkal különbül mint velük és akkor odáig meg vissza lesznek érted. Amikor arra kerül a sor akkor qrd meg őket rendesen,adj meg nekik mindent amit csak lehet hogy a mennyországban érezhessék magukat és olyan közel hozzád amilyen közel csak lehet. Aztán fogd a benzineskannát,locsold szét a cuccot és dobd bele a gyufát:csald meg őket a legjobb barátnőjükkel,a húgukkal vagy az anyjukkal. Az a lényeg hogy dráma legyen,csontig hatoló szívfájdalom,ettől érzik hogy nők,ettől érzik hogy élnek,így működnek ők.
júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom utolsó, gyakran voltal nő, hogy ennyire tudod, mi kell nekünk….bár köze nincs a valósághoz annak, amit leírtál.
júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
#7 Ez azért erős volt....
júl. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Nyugodtan lepontozhattok, de van igazság abban amit a #7-es mond.

Régebben én is "jó" fiúk közé tartoztam, és a kutyát nem érdekeltem. Változtattam rajta és utána jöttek a nők. Ez van.

júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!