Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok 18-30 közöttiek... Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 18-30 közöttiek... Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Jelenleg 26 leszek. fiú vagyok .Németországba anyukámmal élek albérletben.. nem tudom ez mennyire gáz így 26 évesen. Így mennyire lehet ismerkedni? Ti lányok mit gondoltok erről?

júl. 17. 01:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Hat ez eleg gaz
júl. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Ja
júl. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Egyre elterjedtebb 30 éveseknek is még mamahotelban lakni. Én mondjuk biztos nem akarnék felnőtt fejjel anyámmal élni, de hát kinek mi. Persze, nyilván olcsóbb meg minden, de mondjuk egy párkapcsolatra rohadtul nincs jó hatással szerintem.
júl. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
Én nem húznék ki senkit az anyukája szoknyája alól. 28 éves vagyok, gyakorlatilag 10 éve külön a szülőktől, nem lenne türelmem az elszakadási, önállósodàsi folyamatot végig kísérni, türelmesen kivárni.
júl. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Olyan tekintetben hátrány, hogy nincs intimitás, csak ha a lány egyedül él, illetve kérdés attól hogy anyukáddal élsz, mennyire vagy önálló, pl főzés, mosás, ügyintézés. Hogyha utóbbi rendben van, szerintem legtöbb nőnél nem okoz akadályt.
júl. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit idősebb vagyok, de huszonévesen ebből csak az zavart volna, hogy Németországban élsz, mert ez így távkapcsolat lenne.
júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Természetesen sütök , főzök, takarítok... Nem vagyok lusta...
júl. 17. 07:51
 8/23 A kérdező kommentje:
Anyáról azt kell tudni hogy amióta élek azóta nem volt senkije... Úgy hogy itt egyedül meghalna... és ő is itt akar dolgozni
júl. 17. 07:53
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Mi vagy te férjpótló?😬
júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Felnőtt ember, nem te vagy az apukája, neki kell megteremteni a saját életét, neked meg élni a tiedet. Mondom ezt úgy hogy nem vagyok acsarkodva azellen hogy valaki a szüleivel lakjon, van nekem házam ahova mehetünk. De az ok amit felhozol, nagyon fura és nem anya-fia dinamika.

Na meg tény, hogy nem randiznék olyannal, aki másik országban él

júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!