Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok főleg 15-18 év közöttie...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok főleg 15-18 év közöttiek ti hogyan választotok pasit úgy mond?

Figyelt kérdés

Vagy mi a fő szempont?

És ha egy srác megtetszik az utcán nektek oda mentek hozzá vagy nem?

Vagy mit reagáltok ha oda megy egy srác hozzátok hogy tetszesz neki?



2021. máj. 18. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Odamenni ismeretlhez nem megyek oda csak úgy az utcán. Ha egy srác odajön, hogy tetszem neki, akkor beszélgetnék vele, elmennék vele fagyizni. Ha rendesek tűnik, akkor vevő vagyok egy járásra.
2021. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos, hogy ismerjem, hogy milyen a személyisége. Ami fontos:

Jószívű

Intelligens

Vicces

Érdeklődő

legyen.

A külső is számít, de messze nem annyira, mint azt sokan hiszik. Az első szerelmem alacsonyabb volt (azóta már túlnőtt), de abszolút nem zavart. Gyerekes is volt egy kicsit, de ettől csak jobban szerettem, mert nem egy kicsit én is az vagyok.

Az apróbb hibák fel sem tűnnek, ha szeretsz valakit.

2021. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akarki akarmit mond a kulso fog meg eloszor. Lehet barmilyen kedves vagy okos, ha nem tetszik amit latok akkor nem tudok hozza vonzodni, nem fog mukodni a kemia. Probaltak mar kedves , normalis sracok felszedni de nekem ok nem tetszettek es undorodtam attol, hogy hozzam erjenek.

De ez, hogy valaki helyes-e vagy szep-e teljesen relativ. Volt olyan parom akire nagyon sokan azt mondtak, hogy csunya , nekem megis tetszett a kulseje. Mindenkinek mas tetszik, de az sem eleg ha a kulso bejon, mert ha egy tirpak akkor nem fog kelleni, kiabrandito lesz.

2021. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Így mondva
2021. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!