Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves férfi vagyok.A problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfi vagyok.A problémám hogy józanon képtelen vagyok ismeretlen nőkhöz odamenni ha esetleg látom hogy töbször megnéz pl egy fürdőben és nekem is tetszuk akkor sem tudok mit kezdeni.?

Figyelt kérdés
Épp ezért próbálom a tindert és a badot de 1 hónap alatt nemjutottam el randiig összvissz szerintem 5 beszélgetés jött össze.Ennyire halottak ezek a társkeresők a fiatalok közt vagy mégis a külsőmmel van a baj?Szivesen küldök képet magamról

júl. 15. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Ha már közös fürdőszobát használtok akkor valószínűleg párkapcsolatod van csak nem tudsz róla, szerintem kedvel!
júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, kihasználhatnád a fürdőt, ha akkor józan vagy.
júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem szeded össze magad nem is lesz csajod.Rakd össze fejben mit szeretnél mondani, ilyen melegben lehet invitalni egy fagyira vagy hideg limonádéra.
júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
86%
Mielőtt bármibe kezdenél, légy oly kedves, és magyarázd el tisztességben megőszült fejemnek,mi a ménkű történik,h a valaki nem fogadja szívesen a közeledésedet? Nem illünk össze mindenkivel. Neked se jön be mindenki, te sem jössz be mindenkinek. Erről szól a pár-KERESÉS. Megkeresed a nőt, akivel minden téren passzoltok, vagy akinek bele tudsz simulni az öntőformájába. Ha valaki nem tartozik ebbe a kategóriába, na bumm! Legalább megpróbáltad.
júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 Nem fürdőszobáról volt szó

Hanem fürdőröl,strandról

júl. 15. 18:36
 6/8 A kérdező kommentje:

4

Nemtudom elmagyarázni

Talán azért mert túl nagy a pofám,talán túl büszke vagyok nemtudom

Alkohol hatására viszont bárkihez odamegyek

De arra a részre senki nemválaszolt eddig hogy ezek a társkeresők ennyire halottak a fiatal 18-25 ös korosztálynál?

júl. 15. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:
júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
#5 Tudom, vicc volt 🥲
júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!