Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik miért tűnnek el szó nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miért tűnnek el szó nélkül?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet annyit írni, hogy bocs, nem fog menni?


(Csak hogy ne legyen szétoffolva a másik szent kérdés, ide lehet írni.)



júl. 8. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne csak pont fordítva 🙂
júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor te legyél szíves ezt figyelgetni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

júl. 8. 11:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír, csak eltűnik, azzal is ezt üzeni, csak nem írja le.
júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor a másik oldalnak ez miért nem kielégítő?
júl. 8. 11:23
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az agyunk ilyen. Magyarázatokat keres. De amúgy, ha sokszor megcsinálják ezt az emberrel már szarik bele egy idő után. Nem veszek már senkit komolyan. Nem érdekelnek a miértek. Rájöttem, hogy kár pörögni ezen. Mindenkit a helyén kezelek.
júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Azért amiért a nők. Nem kellagadra venni, ilyen elbaxott világ van.
júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
A pasiknak nem szokása, én sem szoktam. Azt a nők csinálják előszeretettel.
júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
#7: hát nem tudom, nekem az utóbbi 2 évem randijainak 80%-ban a férfi ghostolt, de egész életemben ez volt amikor szingli voltam épp 18 éves koromtól, de őőők nem
júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mégegyszer:


Nem a NŐKRŐL volt szó, ne ezt írogassátok, ha ott tudnak a palik hisztizni a nőknek, hogy nem válasz, hogy "bezzeg a pasik"...


Csak kizárólag ezért írtam ki ezt a rohadt kérdést, hogy ezt itt meg lehessen vitatni, a másik felét meg amott.


És nem kérek privátot senkitől 🤣

júl. 8. 12:06
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

Értem. Szóval kötelező csak a férfiakról beszélni egy olyan jelenség kapcsán, ami 100%-ban (na jó, 99,9%-ban) a nőkre jellemző.

Hát akkor meg nem kapsz választ, mert nem lehet rá válaszolni. Provokáljál máshol.

júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!