Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne közelebb kerülnöm triatlonos lányokhoz? Mit kell tenni hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek a triatlonos csajszik, nagyon el tudnám képzelni hogy triatlonos lánnyal járjak. Külsőre is nagyon tetszenek, nyilván csodás alakjuk van, a legtöbbjük szép is arcra, és egészséges értékrendjük van, intelligensek és nincsenek tele káros szenvedélyekkel mint az ivás vagy cigizés, ami "hétköznapi" lányoknál sajnos szinte alapvetés.

Viszont úgy vettem észre sajnos hogy megközelíthetetlenek a triatlonista lányok. Érdekelne mivel lehetne az ő figyelmüket megfogni. Nem is az olyan evidenciák mint hogy legyen én is sportos meg mozogjak olyan körökben, én nem akarok magam is triatlonozni, kevés vagyok én ahhoz meg túl idős is hogy ilyesmibe belekezdjek, nekem az ismerkedéshez kellenének javaslatok, tippek, miként tudnám megközelíteni a csodálatos triatlonista lányokat. Nem, nem a szupersztárokat, hanem a hétköznapibb triatlonversenyzőket.



júl. 7. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége a hasonló életű és hasonló érdeklődésű emberek társaságát keresik. Ismerek több triatlonos lányt, mindegyikük sportolóval jár, hiszen ők azok, akikkel alapvetően hasonlóbb a természetűek, azonnal közelebb állnak hozzájuk egy olyanhoz képest, akinek nincs köze az ő világukhoz.

Ugyanolyan emberek, mint bárki más, ugyanúgy megjelenhetnek bárhol.

júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyarul akkor ne is próbálkozzak, igaz?
júl. 8. 00:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak éld az életedet és legyél nyitott arra, ha találkozol egy szimpatikus és vonzó nővel, függetlenül attól, hogy triatlonos-e. A legtöbb nőt amúgy is a hideg rázza, amikor a férfiak egy-egy dolog miatt vannak rájuk kattanva; engem is mindig taszított, amikor azért próbálkoztak be férfiak, mert hát lovagolok és biztos velük is szívesen lovagolnék az ágyban...
júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván az hogy triatlonos nem abszolút követelmény, nem amiatt vonzódok hozzájuk mert ennyire a triatlonozásra vagyok rákattanva (mint mondtam én magam nem is űzöm semmilyen szinten, naponta fél-egy órát kerékpározok és annyi).

Biztos van olyan triatlonos is aki nem jönne be vagy akivel semmit se tudnék elképzelni, és ugyanígy nem zárom ki azt hogy olyan nővel jöjjek össze akinek semmi köze a triatlonhoz vagy akár bármilyen komolyabb sporthoz.

Itt inkább azon van a hangsúly, hogy alapon az hogy egy lány ilyesmivel komolyan foglalkozik, magával hoz olyan tulajdonságokat is minden esetben, amik nagyon nagy pluszt jelentenek számomra, amik nagyon azonosak az értékrendemmel és sokat emelnek egy ember tekintélyén a szememben. Példának írtam hogy egy triatlonos lány biztos nem fog cigarettázni vagy minden hétvégén mattrészegre inni magát, de a többit is felsoroltam a leírásban.

Szóval amiatt ismerkednék elsődlegesen ilyen lányokkal, mert külsőre-belsőre sokkal nagyobb az esély hogy passzolnánk világnézetileg, és mert nem mellesleg külsőre is vonzónak találom őket.

júl. 8. 00:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress a saját köreidből csajt.

Nem illenétek össze. És valószínű, hogy egy triatlonos vagy bármilyen sportoló lány nem téged keres. Saját tapasztalat. Én ugyan nem triatlonozom, csak futok. De elég komoly szinten. Rengeteg időt vesz ígénybe, egy nem sportoló meg sem értené. Fel sem fogod, hogy ez mivel jár, mennyi lemondással. Bírnád ha azért ülsz otthon egyedül órákat, fél napot, esetleg egész napot, mert a párod elmegy futni? Este korán lefeküdni, nem bulizni, mert másnap futni akar 50 km-t? Nem sorolom. Nem neked való, hidd el.

júl. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem passzolsz össze egy sportoló lánnyal sem külsőre, sem belsőre, sem világnézetire attól még, hogy egyikőtök sem cigizik. Az egy dolog, hogy te felsoroltad, hogy te mit akarsz, de mi a helyzet a lánnyal? Egy sportoló lánynak semmiféle pluszt nem hoz az életébe, ha kerülgetnie kell egy puhány, plöttyedt testű, lusta, idősödő pasit.
júl. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A paromnak versenybicikliskent vannak triatlonos női ismerősei. Amikor meg nem ismertük egymást, ő is próbálkozott párnál, de azt mondta, hogy nagyon nagyképűen, mert egyszerre három sportot is komoly szinten tolnak…
júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!