Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok triatlonos lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok triatlonos lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért nem?

2023. júl. 9. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Cigo f
2023. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még tekernék is vele, na meg úsznék is.. nem csak járnék.
2023. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem ezen fog múlni
2023. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem: a küzdősportoló nők jobban tetszenek.
2023. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én a kanapén ülök egész nap pörköltszaftos pólóban. Nehogy már többet mozogjon, mint én.
2023. júl. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem igazán értem a kérdést. Az előnyös, ha valaki sportos, rendszeresen edz.


Szóval úgy értem, hogy olyan a kérdés hangzása, mintha valamiért kizáró ok lehetne valaki amiatt, mert triatlonozol. Dee.. hogyan? Hogyan lenne ez kizáró ok? Vagy ha ez ilyen full profi szi ten megy, hogy elmegy a felkészülésre és versenyekre minden időd, és nem.marad magánéletre túl sok, és ez zavarhat valakit...?? Az lehet, de akkor az egy másik téma.

2023. júl. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, járnék. Én is triatlonoztam korábban, és volt is olyan partnerem, akit a sport révén ismertem meg. A közös érdeklődés máris megvan.
2023. júl. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A párom sok triatlonos novel ismerkedett anno, mert ő maga is komoly szinten biciklizik.

Ő azt tapasztalta, hogy elég nagykepuek és rendszeresen le nézték, amiért ő “csak” biciklizik.

Persze lehet, hogy nem mindegyik ilyen, de ő eléggé benne volt ebben a közösségben és elég nagy mértékben ezt tapasztalta.

2023. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Csak trianonossal.
2023. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem zavar, hogy az élete nagy részét a sport, az edzések, versenyek teszik ki, plusz te is legalább annyira sportos vagy mint ő, akkor szerintem nem lehet gond.
2023. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!