Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony, 170- férfi is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, 170- férfi is lehet sikeres a nők körében?

Figyelt kérdés

júl. 7. 20:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem hordok magassarkút, de 166? Ne nevettess.
júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%
"Sikeres" nem lehetsz, de párt találhatsz.
júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%
Ha van pénze
júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
#9 175 cm vagyok. Nem a magassarkú miatt nem kellene egy gyerekméretű pasi. De nyugtasd magad csak ezzel, miközben akkor sem kellenél ha nekem gödröt ásnának, vagy téged 2 lépcsőfokkal feljebb állítanának.
júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%
Persze, feltéve hogy megfelelő összeg leledzik a bankszámláján.
júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Pedig én már ismertem néhány 170 alatti pasit, aki fuckboyként is "sikeres" volt, viszont ők nagyon jól néztek ki.
júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem párkapcsolatilag az az ideális, ha a nő magasságban, testsúlyban is kevesebb mint a párja. Hála Istennek 170 alatti nő is elég sok van.
júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%
Simán, de ha ilyen kesergősre veszed a figurát akkor nem sokat segitesz magadon. Kezdeményezz, fejleszd magad, járj társaságba, egyszóval tegyél meg mindent, hogy növeld az esélyeid.
júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
27%
#18 Ha ez a személyes preferenciád, rendben van, de nagyon furcsa ilyesmit általános érvénnyel kijelenteni, mikor úgy kb. ezer tényező van, amin sokkal inkább múlik, hogy két embernek lehet-e működőképes kapcsolata...
júl. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!