Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért tűntök el szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért tűntök el szó nélkül?? Miért nem lehet egy köszi nemet írni?

Figyelt kérdés
Kiábrándítóak vagytok
júl. 7. 17:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ba$zod, ne fogalmazz már T/2-ben, nem az itteniek voltak...


De nem tudom megszámolni, hány pasi szívódott fel szó nélkül, szóval hagyjuk ezt az általánosító ócska dumát.

júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%

„És ti férfiak miért tűntök csak úgy el?!”

Mert lóf*szért nem állok sorba. 🙄

júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi erővel a nők sem állnak sorban…..

Ugyanúgy a legtöbb férfi IS több vasat tart a tűzben. Tehát ennyi…meglett válaszolva.

júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

„Ennyi erővel a nők sem állnak sorban”

Oké, nem kell társkeresőzni. Na de akkor miből lesz egótuningotok?

„Ugyanúgy a legtöbb férfi IS több vasat tart a tűzben.”

Ha te ez alatt azt érted, hogy egy férfi ráír egy nőre, és nem várja ki az 1 hetet, hogy őfelsége válaszra méltassa, hanem közben megpróbálja a kommunikációt más nőkkel is, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy kevered a szezont a fazonnal.

Amelyik férfiakról te beszélsz, azok vagy kovácsok, vagy olyan embörkék, akiknek egyáltalán nincs szükségük társkeresőre.

júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

Én arról beszélek kispajtás mikor több nővel egyszerre beszélget…

Ne mindig a nőket tegyétek hibásnak.

júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek és nem provokálni akartam senkit se csak szeretném tudni miért?

A támadás meg hogy bezzeg a férfi is eltűnik nem válasz!

Én nem tűnök el mindig visszaírok hogy koszi nem fog működni.

júl. 8. 09:52
 17/23 anonim ***** válasza:
63%

Én is visszaírok mindig, hogy nem lesz jó és inkább hagyjuk…..velem ezt a férfiak szokták eljátszani.

Így nem tudom….kicsit rosszul tetted fel akkor a kérdést. Mert így olyan mintha csak a nők lennének megint rossznak kikiáltva.

júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

„Én arról beszélek kispajtás mikor több nővel egyszerre beszélget”

Én is. Csak én, veled ellentétben különbséget tudok tenni a 2 „beszélgetési” típus között.

Meg már bocs, de te most mit akarsz bizonyítani? Hogy a nők azért tűnnek el szó nélkül, mert lett egy jobb jelentkező? Értem. És csak ezért nem zárják le a korábbi igyekvőt, mert az még jó lehet talonba? Hát elég messze áll az emberségtől, ha valaki ennyire semmibe veszi a többi embert.

„Ne mindig a nőket tegyétek hibásnak.”

Nem hibáztatok én senkit. Volt egy kérdés, amire válaszoltam. Nem tetszik? Te bajod.

júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? Hol írtam azt, hogy azért tűnnek el mert lett jobb jelentkező?

Előfordul az, hogy valaki mindegyik nemben ezért tűnik el….de van más ok is. Itt te vagy az akinek nem tetszik az én válaszom. Mégpedig az, hogy mertem leírni, hogy a férfiak is elszoktak csak úgy tűnni.

júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Nem látom én se hogy hol írt volna ilyesmit….normálisan leírta, hogy a férfiak is simán elkövetik ezt a hibát. És igaza is van hogy így reagálta le hisz kissé provokatívvá sikerült a kérdés.
júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!