Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen már nehezebb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen már nehezebb barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdezem mert ennyi idősen már sok lány komoly kapcsolatban, akár már gyereke is van. Tehát kevesebb a szabad nő. Meg ennyi idősen már nem jár az ember annyit bulizni ami szintén nehezíti a dolgot. Mert szerintem a mai világban társaságban buliban ismerkedik a többség.
júl. 6. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg keress olyan munkát pár évre, ahol emberekkel találkozol. Ahol nem fix munkatársakkal vagy körülvéve, hanem nap mint nap találkozol idegen/új emberekkel. Kimész hozzájuk vagy ők jönnek hozzád. Ha csinálsz valami ilyesmit, szerintem jó kis kapcsolati tőkét építhetsz. Személyesen sokkal egyszerűbb, átláthatóbb az ismerkedés. Legyél nyitott, bármelyik ügyfél egy-egy jóindulatú megjegyzése előrébb vihet az utadon. Másokat kiszolgálni pedig önismereti tréningnek sem rossz ;)
júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem nehezebb.. férfiként szerintem ez egyre könnyebb. Fiatalabb lányoknak fogsz kelleni. Mert idős vagy és akkor valami plusz értéket képzelnek be. Akkor nehezebb ha leszarod magad és a tested és csúnyulsz. Na akkor szopás van. :D


De amúgy az idősebb férfiakat jobban szeretik a nők, ezer tini meg huszonéves 20 évvel idősebbekre hajt. Elég egy szar melóhelyen sok évig lenned hogy valami csoportvezető legyél és máris valami tekintélyed lesz egy fiatalabb lány szemében. Közben semmit nem csináltál.


Amit amúgy régen unfairnak tartottam, mert az idősebb csavokra a korosztalyom jobban bukott. Most már én lettem ezen az oldalon. Persze ettől még baromság.

júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!