Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg annyi elég hogy jól néz ki a nő vagy hogy lehet kibírni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm 25 éves, igaz nagyon vonzó csinos lány de tényleg kibírhatatlan, mindenen hisztizik semmi sem jó neki, szerintem buta is hihetetlen türelmetlen, szerintem idegesítő is mégis lett most egy helyes pasija, én nem értem hogy a férfiaknak tényleg ennyi elég hogy hogy néz ki vagy mit lehet szeretni még egy ilyen nőben szerintetek?
júl. 6. 06:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalataimból merítem a véleményem, de nagyobb százalékban igaz, hogy ennyi elég.

Én egy átlagos csaj vagyok, viszont rendkívül kedves vagyok, normális és vicces. Jól szokták magukat érezni velem az emberek. Viszont van egy elviselhetetlen unokatestvérem. Ő szép nagyon, de én még egy olyan undorító és elviselhetetlen személyiségű embert még nem láttam. Hazudós, manipulatív, mindent megmagyaráz, mindig ő az áldozat. Átvágja a férfiakat mint a huzat. De ez őket nem igen érdekli😅 és az a vicc, hogy nem mind ez az idióta nagyképű hülegyerek volt, hanem full normális férfiak. Furcsa módon velem tök jól kijöttek vele meg nem..,de ő kellett mindig😅 persze én megértem, hogy egy jó nőre fáj a foguk, de azért azt elviselni..,

júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem az összes férfinek, talán nem is a többségnek, de azért egy jelentősebb halmaznak igen. Nem egy olyan nőismerősöm van, aki hisztis, buta, erőszakos, aljas, flegma, aztán mégis fürtökben csüngenek rajtuk a férfiak, mert jól néznek ki... van, amelyik még kutyába is lemegy. És nem, nemcsak a gyökkettő IQ-jú sudribunkók, hanem az átlagos, normálisnak tűnő, kedvesebb férfiak is.
júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!