Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen erzes jokepunek lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes jokepunek lenni? Tenyleg sokszor kezdemenyeznek a jok az ilyen ferfiaknal?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
nem tudom de kipróbálnám szívesen . szerintem nekik nem kell annyi energiát fektetni a csajozásba mint az átlag pasiknak
2016. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Bár én lány vagyok, de remélem nem gond, ha leírom én hogy gondolom vagy látom.

Nyilván a csajozás egyszerűbben megy nekik, mint az átlagos fiúknak, de szerintem ez nem minden. A külső csak a belsővel együtt az igazán "szép". Lehet kívül jóképű, helyes egy férfi, ha belül üres vagy épp rosszabb.

Lehet, hogy megakad a szemem X, Y-on, hogy milyen jól néz ki, de aztán mikor az ismerkedésre kerül a szó, sokszor döbben meg az ember, hogy nem is úgy van, ahogy gondolta. Mert az illető sík hülye vagy éppen agresszív, akaratos, stb stb. Persze, ez nem csak a jóképű srácokra igaz, átlagos fiúk közt is vannak suttyók (bocsi a kifejezésért), de most ugye nem ez volt a fő kérdés.

Amit ezzel ki akarok nyögni, hogy nem minden a külső.

2016. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 VirágésBence ***** válasza:
44%
Annyi fullos kinézetű haverom van, de egyszerűen bunkók, nézz ki akárhogy, a szia cica van gazdád duma biztos, hogy nem fog bejönni. Egyébként tény, hogy jobb külsővel, pénzzel, szép autóval, drága ruhákkal jobb az ember megjelenése, jobban vonzza a tekintetet, néha csajok is odajönnek, de ez kb olyan 16 éves korig nagyon jó, amikor elveszted a szüzességed és végig csajozgatsz pár évet, egyik lány jön a másik után, de aztán? Akarsz egy kapcsolatot, egy normálisat, lehet, hogy könnyebben mész oda egy lányhoz, de ha nincsenek meg a belső értékeid ugyanúgy egy senki vagy.
2016. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Na utolsó, én remekül tudnálak kapásból legalább 20 példával ellent mondani neked.

Nem tudom, de a belső értékek l**** se érnek, az számit hogy valakinek legyen pénze, anyagi jóléte, nézzen ki jól oszt ****.

Mondom ezt úgy hogy átlagos nő vagyok, aki ad magára a jóizlés határain belül, normális családból származik, művelt, tanuult, és belsőleg is fontos értékeket képviselek/szerintük élek, de a kutyának nem kellek még igy sem! :)

2016. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzáteszem hogy pedig nem vagyok se 30 éves elvált nő, vagy 40 feletti kiégett, fiatal 20 éves vagyok.
2016. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknek komolyabb kapcsolat ritkán jön össze mert ha megismerik őket kiderül h üresek, de viszont az ilyen k**úrnak mindenkivel, aztán jön a sírás.

Szóval a szex hamarabb összejön.

2016. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Ezt alacsony, vézna testfelépítésű, turcsi orrú férfiként sosem fogom megtudni. Azt viszont nagyon jól tudom, hogy milyen az, ha valaki olyan mint én.

Nézzük csak:

- ha vagy valahol és például étkezel, akkor kinevetnek

- ha mosolyogsz egy kedves lányra, az megfagy és a kedves ábrázata átcsap ijedtbe ha egyedül van; és gúnyosba ha társasággal.

- ha nézed a csodaszép lányok csodálatos testét mondjuk egy bevásárlóközpontba akkor a plázacicákat kísérő plázakutyát megugatnak azaz megfenyegetnek hogy ne nézd a lányokat mert féreg vagy.

- kapsz olyan ajánlatot is nagyobb szájú részeges lányoktól hogy visszalapátolnak anyádba.

- stb stb...


30 F

2016. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

ma 20:33 te véletlenül nem az alacsony és ocsmány alteregója vagy,esetleg a testvére ?


Haver,nem könnyű az élet,nincs mit tenni,fizetni kell a luvnyákért.

2016. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as Szerintem a magas vekony batyja:-))))
2016. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Here is the thing: en jo no vagy, tehat 10 bol 9 pasi ramhajt. (Nem onimadat, elmultam husz, visszajelezesek es tapasztalat).


Ezt most azert emeltem ki, hogy megertsd hogy ez nalam pl hogy zajlik. Sosem kezdemenyezek pasinal, viszont eletemben ketszer megtettem (kezdemenyeztem). A szoban forgo pasik 4/10-ek voltak, a jokeputol hihetetlenul messze s tavol, megis muszaj volt kezdemenyeznem, mert elkepesztoen sokat benaztak.


Tehat kimutatta mindketto, hogy bejovok neki (egy astol fuggetlen emberek)de megis azt ereztem, hogy nincs annyi onbizalmuk, hogy lepjenek is, szoval muszaj volt.


Klasszikus helyes pasinal sosem kezdemenyeztem, es a ket "csunyabb" sracnal is csak is azert, mert szerelmes voltam belejuk. (Az egyik 8 eve volt, a masik 2). Szoval szep lanynak sem komnyu lenni, es nyilvan helyes pasinak sem, mert azok akikbe beleszertsz es esetleg nem kimondottan vonzoak,a kisebbsegi komplexusuk miatt nehezebben hiszik el h van eselye naluk:-))

2016. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!