Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg annyi elég hogy jól néz ki a nő vagy hogy lehet kibírni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm 25 éves, igaz nagyon vonzó csinos lány de tényleg kibírhatatlan, mindenen hisztizik semmi sem jó neki, szerintem buta is hihetetlen türelmetlen, szerintem idegesítő is mégis lett most egy helyes pasija, én nem értem hogy a férfiaknak tényleg ennyi elég hogy hogy néz ki vagy mit lehet szeretni még egy ilyen nőben szerintetek?
júl. 6. 06:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexre jó egy ideig, leginkább addig amíg nincs más aki többre is.
júl. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antiszociális lény ***** válasza:
86%

Férfiak között is vannak buta türelmetlem hisztis alakok. Így nem olyan fura, ha kettő egymásra talál.


Bár itt most az is benne van, hogy csak irigykedsz és a fele sem igaz annak amit leírtál.

júl. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen en is ismerek hasonlokat. Egyik pl egy irigy sopánkodó mindenkit szidó megkeseredett káromkodó rosszindulatu pletykás nő, erre lett egy normalis pasija. Csak mert nő ez is.
júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Az emberek alapvetően leginkább realisták, különösen igaz ez a férfiakra. Azaz beérik azzal aki jut nekik, mert nem akarnak egyedül maradni.

Namost az elsődleges szűrőből a legtöbben nem hajlandók engedni, hiszen szexuális vonzalom nélkül nincs értelme egy rendes kapcsolatnak. Ezért miután a csaj átmegy az első szűrőn, egy átlag férfi akinek kevés lehetősége van a csajok terén és nem akar egyedül maradni nem áll neki válogatni és szelektálni az alig létező lehetőségek között, hanem örömmel elfogadja azt az akármilyen lehetőséget, aztán legfeljebb utólag kukázza. Ha a nők sem tehetnék meg hogy válogassanak akkor ők is így csinálnák, illetve kevésbé foglalkoznának a külsővel.

Csak a nők lehetőségei sokkal jobbak, a férfiaknak pedig általában csekély.

Szóval elég ha vonzó a nő, a többi majd élőben eldől. Nem is igénytelenség ez, sokkal inkább kényszer, férfiaknak akik nem akarnak egyedül megrohadni

júl. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Miért, fordítva talán nem így van?

A legtöbb nőnek simán elég ha a férfi jóképű.

A személyisége meg olyan amilyen, elfogadják.

júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy távoli ismerősöm. Buta, kihasználós, parti budiban megcsalós, már nincs egy barátnője se mert a saját barátait is kibeszéli hogy milyen rondák és direkt flörtöl a pasijaikkal.

És mi van? Továbbra is álló farokkal futnak utána a férfiak, ha házasok, ha van párjuk, ha szinglik. Ő meg baromi jól szórakozik, pénzt kér és társai. Brutál. De mondtam barátnőmnek hagyja, baromi jó szűrő a csaj hogy kivel is érdemes foglalkozni és ki az, aki bedől neki

júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a hasonlót vonzza. Valószínűleg a férfi is külsőleg vonzó, de van egyébként elég baja.
júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideig óráig maximum. Persze a vonzódás a másikhoz fontos, de ha mindig veszekszik meg elviselhetetlen, nem fog sokáig tartani. A folyamatos b*szogatás egy kapcsolatot sem tesz boldoggá.
júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem minden más fontosabb a külsőnél.
júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A személyisége fontosabb nekem.
júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!