Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett a tinder a legrossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett a tinder a legrosszabb társkereső?

Figyelt kérdés

Már többen is tapasztalják ezt. hogy semmi, Facebook társkeresőről holnap lesz egy randim, párom.huról múltheten jött össze egy lánnyal. Szex is lett belőle.

Tinder.... nulla.. két match azok sem írnak vissza


júl. 4. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Tinder a legnépszerűbb, ott a legerősebb a verseny és mivel ezeket az appokat többen használják férfiak, mint nők, ezért a nagy konkurencia nem előnyös az átlag (vagy átlag alatti) férfiakra nézve.


Személyesen sokkal könnyebb lenne ismerkedni. Nem véletlenül használja kevesebb nő ezeket az appokat. Legtöbb nőnek van baráti társasága / társas hobbija, ahol spontán lehet ismerkedni. Barátok / társas hobbi nélküli férfiként meg kizárásos alapon marad ez. Kérdés, hogy melyik az egyszerűbb. Kimaxolni a lehetőségeket az online térben vagy kimozdulni a komfortzónából és élőben szocializálódni.

júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Én nem panaszkodom, három éve vagyunk együtt a párommal, akit ott ismertem meg.
júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Amiért minden más tsk is. Elárasztják azok, akik csak 1 estés kalandokat akarnak, és simán rámennek azokra is, akiknek oda van írva, hogy komoly kapcsolat kell. A 2-3 ilyen hülye után az ember lánya inkább törli a profilját és lesz leszbi vagy dilis macskás.
júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, pedig nekem pont az a tapasztalatom, hogy tinderen annyira gyenge a felhozatal pasik terén, hogy ha nem vagy értelmi fogyatékos és a nőben nem csak a puncit látod, visszaírnak és egyből előnyben is vagy a farkukkal gondolkodó agyhalottakkal szemben. Legalábbis tinderen több nőtől hallottam már, hogy mennyire elegük van a csak dugni akaró nyomikból.
júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak a Tinder lett rossz hanem az összes társkereső. Saját tapasztalat!
júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!