Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek ismerkedésre?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok, volt néhány kapcsolatom de már egy ideje szingli vagyok. Eddig mindig úgy ismerkedtem meg a párommal, hogy volt valami közösség, ahova mindketten jártunk, emiatt kezdtünk el beszélgetni és lett belőle később kapcsolat.

Viszont emiatt sosem volt igényem rá, hogy megtanuljak a semmiből kezdeményezni, utcán, buszon, ilyen random helyeken nem megy.

Viszont mióta végeztem az egyetemmel nem igazán járok közösségekbe, ezért az ilyen ismerkedési lehetőségeim is megszűntek.

A hobbijaim nem igazán alkalmasak az ismerkedésre, szóval azokon keresztük sem tudok új embereket megismerni. Ezért a kérdésem az lenne, hogy milyen programokat, helyeket tudnátok ajánlani ahova járnak velem egykorú lányok?

Akár átfogóan, de konkrét helyekre is vevő vagyok ha valaki tud valami jót Szeged környékén.



júl. 3. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Ne szivass hogy Szegeden nem találsz ilyen helyet!? :D

Szegeden csak olyan hely van ahol ismerkedhetsz, nagyjából minden szórakozóhely, a pláza, árkád, stb.

Csinálj magadnak programot, hátha lesz olyan lány akivel beszédbe elegyedhetsz. :D

júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na de pont ez a baj, hogy az odamegyek valakihez a plázában az nem opció :D

Szórakozóhelyre meg csoportosan járnak az emberek, és ha ennek a csoportnak nem vagyok a tagja akkor kellemetlen random becsatlakozni (nekem legalábbis, mert nem szoktam hozzá).

júl. 3. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem mész oda egy csajhoz azt jelenti félsz. Öld ki magadból és sikerrel jársz!
júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 nem igazán félelem, hanem tudatlanság. Egyszerűen nem vagyok hozzá elég laza, hogy bárhol bárkivel leálljak beszélgetni és mivel a tapasztalataim alapján lehet különböző közösségekben is ismerkedni, nem érzek elég nagy késztetést hogy ilyen irányba kilépjek a komfortzónámból.


Kicsit túl lett magyarázva, de remélem így érthető lett :D

tegnapelőtt 06:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem miért pontozgatja le mindenki a válaszolókat, igaz hogy nem pont a kérdésre válaszoltak de legalább segíteni próbáltak.
tegnapelőtt 06:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt
tegnapelőtt 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!