Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek nőkkel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek nőkkel, ha a nők csak a gyerek miatt akarnak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egyébként meg megvetik és lenézik a férfiakat!

júl. 3. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gyereket. És sok más nő sem.
júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem kamuzol.
júl. 3. 20:04
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
gyp-s..
júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Napi provokatív kérdés. Unalmas már.
júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem kamuzok. Mi értelme lenne?
júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Sok nő nem akar szerintem nem ezért nincs szerencséd.
júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Nekem vannak kételyeim az idegen férfiakkal kapcsolatban, de aki kiérdemli a bizalmat, azzal remekül elvagyok. Nem vetem meg, vagy nézem le a férfiakat, csupán az alapvető bizalom se ugyanaz, mint egy nővel szemben.

Emellett gyereket egyedül is tudok vállalni, sokkal kevesebb macerával.

28 éves vagyok, 35 éves koromig szeretnék gyereket, ha addig találok olyat, akivel szívesen vagyok, akkor párral, ha nem, akkor csak azért nem veszek koloncot a nyakamba, hogy legyen egy plusz problémám később. Szóval, az se biztos, hogy ezen aggódnod kellene. Nem minden nő akar gyereket, aki akar az se biztos, hogy bárkitől, akinek termékeny a spermája.

júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

"28 éves vagyok, 35 éves koromig szeretnék gyereket"


1-es vagyok, azt hadd mondjam el, hogy ez, amit belinkeltem az előző válaszolótól, sokkal jellemzőbb a nőkre. Mivel nekünk az időnk véges, és mi vagyunk az elsődleges szülők, ezért egy nő biztosabban megmondja neked, akar-e gyereket vagy sem. A férfiak azok, akik azt mondják, nem akarnak, aztán beklimaxolnak, jön a kapuzárás, és mégis szeretnének kis trónörököst. Persze nem azért, hogy neveljék, csak halálfélelem, vagy a klimax miatt bizonyítani akarják maguknak, hogy még képesek szaporodni.


Úgyhogy hidd el, nőként sokkal rosszabb helyzetben vagyok.

júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oh, sok nő nem akar gyereket. Vannak kifejezetten gyermekmentesek is, nem olyan ritkaság ez.
júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nem kamuzok. Mi értelme lenne?"


Mondjuk, hogy 20 év múlva legyen, aki kiszolgál a hentesboltban?

tegnapelőtt 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!