Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már randid erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már randid erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Ki fizetett? Nemed?
júl. 2. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Volt randim.Magnum szaunában voltunk én fizettem mindent a pasinak.Józsi bácsi 64F
júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Volt. Én fizettem, méghozzá elég sokat. Mondjuk direkt olyan nőt kerestem.
júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Egyszer régebben. F/33, én fizettem, de csak 1-2 ital volt.
júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem! Még az ocsmány nők is beszariak!
júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

Négy évvel ezelőtt klasszikus randim volt nem is egyszer , egy nagyon értelmes,kulturált és jóképű sráccal.

Beszélgetés,kirándulás,programok. Se előtte, se utána senki.


Meleg férfi

tegnapelőtt 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Volt. Aztán kiderült, hogy van élettársa meg gyereke. Állott izzadságtól bűzölgő testtel érkezett, ami keveredett a rothadó fogsor szagával. Jó igénytelen lehet a nője is, hogy elviseli tőle ezt az ápolatlan szagot.
tegnapelőtt 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Volt. Egyszer én fizettem, egy másik esetben pedig közösen, mindenki magának.

F

tegnapelőtt 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

2 barátnőm volt eddig innen.


Nem fizettem egyiken sem, mert nálam máshogy zajlanak ezek az események.


Az elsőn, meg volt beszélve, hogy amint találkozunk, városnézés, majd felmegyünk hozzá, mert megfőzte a kedven ételemet. Így is lett, habár a városnézés kimaradt.


A másodikon sem fizettem egy fillért sem. Ültünk egymás mellett beszélgettünk. Átadta azokat a dolgokat, amiket nekem csinált.


Mindkég csajjal jártam egy ideig.


Üdv. egy pasi.

tegnapelőtt 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Volt. De persze csak 1randi. A lány nem küldött képet csak én, szal úgy volt hogy a megbeszélt helyen majd kizárásos alapon ő ismer majd fel engem. Amikor közeledett komolyan azt hittem hogy egy csöves akar aprót kéregetni tőlem.... aztán bemutatkozott. Erre én magamban: "Houston, van egy kis gond..."
tegnapelőtt 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2014-ben volt. Fele-fele arányban fizettünk. 1 randi volt és nem lett belőle több.

Azóta férje lett, gyereke született.

tegnapelőtt 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!