Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett sok a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett sok a társkereső oldalakon az olyan pasi aki egyre kevesebbet ad magára?

Figyelt kérdés

Sokszor látni melós ruhában képeket feltöltve meg kocsmai képek melós bakkancsban munkaruhában.

Az ilyenek nem tisztelik meg a nőket hogy legalább tiszta rendezett képet rakjanak ki magukról?


júl. 2. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Jó, ha azt adják, amik, és amit tudnak nyújtani, nincs becsapás.
júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy mennyivel lenne jobb ha fullos ruhába tennék fel magukat, miközben sima mezei melósok...akkor meg jönnének a nők, hogy milyen megtévesztőek vagyunk. Hogy hát nem gondoltam volna, hogy melós vagy, mert jó ruhában voltál fent stb....hagyjuk már....🥱
júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Öregszel, egyre inkább őket fogja ajánlani neked.
júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
81%
Valóban borzasztó, hogy a valóságot mutatják ahelyett, hogy pár kép erejéig próbálnák magukat tökéletesnek mutatni... Szörnyű.
júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Mondják ezt a retusálós jucikák
júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert ennyire van igényük. Viszont így legalább ha valaki matchel velük tudja mire számítson.
júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
62%

OFF:


Nem tudom hozzám hasonló hímnemű egyedek hogy vannak vele, de nekem nőknél sokkal szimpatikusabb és vonzóbb az, aki ki mer rakni magáról olyan képet ahol kócosan, smink nélkül, karikás szemmel látható, mert az is ő. Az az igazi arca. Nem lehet mindig mindenki toppon, nem nézhet ki mindig mindenki fúúú de qrva jól totál ,,kikerázva". Aki folyton csak a ,,tökéletes" arcát mutatja, az egyszerűen hazudik. Az egyszerűen átb*x mindenkit, mondván ő mindig tökéletes és mindig qrva jól néz ki. Undorító kamu világ, undorító kamu emberekkel...

Jaaaj bocsi, ez csak úgy jött xD Ha végigolvastad, akkor pacsi neked! :D

júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
#7 A többi hímnemű egyed - legalább 99%-uk - úgy van vele, hogy az a nő megy balra. Láthatatlan vagy "pfuj!" kategória. Nyilván aki "kikerázás" nélkül is van olyan gyönyörű, mint Palvin Barbi szintén natúran, az nem. De egy átlagos nő nem nagyon engedheti meg magának a natúrságot sem képeken, sem élőben. Vagy persze de, csak cserébe vállalja az önbizalom- és lélekgyilkos következményeket...
júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
72%

#8

99% szerintem túlzás, ennek ellenére van igazság abban amit mondasz. Én mégis úgy gondolom, egy átlagos nő is lehet szép és vonzó csak úgy természetesen. A probléma ott kezdődik, hogy sokak agyát olyan szinten átmosta a közösségi média, hogy a szinte tökéletest hiszi átlagosnak. Ez szerintem igaz mindkét nem esetében.

júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Fura a kérdésed, mert rengeteg nőnek pont, hogy az ilyen melós, menő, jóravaló egyedek jönnek be.
júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!