Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban is teljesíthetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is teljesíthetetlenek a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon úgy állítják be, mintha azok volnának. A kérdések felé arról szól, hogy a nőknek semmi sem elég és csak a szuper képességű férfiak jutnak szexhez. Mi a helyzet a valóságban? Mennyire kompromisszumkészek a nők?

júl. 2. 14:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
22%

"Anyuci majd megcsinálja"



Anyuci a stiglickertben, 2 meter melyen. Szoval akkor ki csinalja meg?



40F incel

júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%
18. Most ez hogy jön ide? Ezt én nem tagadta. Anyuka és apuka rosszul nevel a gyerekeket.
júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
32%

Mindannyian tudjuk, felesleges általánosítani, mert sem a nők, sem a férfiak körében nem azonosak az elvárások.


Ami a nők esetében mégis szinte mindenkire igaz: csak akkor van potenciálisan esélye egy férfinek, ha a férfi magasabb, mint a nő.


Azt hiszem, ezzel univerzálisan egyetért kb minden nő.


És akkor jönnek a specialitások, amik teljesen diverzifikálják az elvárásokat.

Alapvetően csíkos a csíkossal, pöttyös a pöttyössel elv működik, ez még viszonyleg egyöntetű a legtöbb nőben, azonban ezt már nagyon sok férfi nem képes teljesíteni, s nagyon sok nő nem ismeri fel, hogy ez az igénye.

júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
66%

20. “Szerinted a szüleik nevelik a gyerekeket, akik olyan mintákat tanultak meg, ami már nem alkalmas az életre. - Én pedig úgy értem, a mai korban élt életre. Azaz a régi sémák akadályozzák a mai normáis életet és értékrendet.”


Nem értem mi a vita tárgya, én ezzel nem mondtam ellentéteset.



“Most miért keverted ide a nőket? Csak nekik rossz a házasságuk? És az anyagiak hogy jönnek ide?”

Úgy jön ide, hogy kifejezetten rossz kapcsolatokban nőnek fel a gyerekek. Az anyagiak a legfőbb ok, amiért nem válnak el emberek, annyit nem keresnek hogy külön el tudják magukat tartani.

júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
61%
Ez ilyen gyakorin terjesztett dolog. Itt több sikertelen férfi azt gondolja a nőkről, akkor választ egy férfit párjának, ha az megfelel bizonyos feltételeknek. Naponta több arra irányuló "Lehet nőm, ha?" kezdetű kérdést is feltesznek itt. Az ilyet kérdezők azt hiszik, velük semmi probléma nincs, sikertelenségüket egy dologra fogják. Az introvertált arra, hogy nem pörgős, a csóró arra, hogy keveset keres, az alacsony arra, hogy nem elég magas, stb. Ha sikerül érzelmeket kiváltanod férfiként egy nőben, nyert ügyed van.
júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
62%

20

Baromság.

Normaliseknál 20-30 éve sem házi cseled volt a nő. Sőt, isner K bőven 70 feletti parokat, ahol a férfi is főz, mos, takarít.

Teljesen meg még nagyon sokáig nem fog eltűnni a régi beidegzodes, mert a férfiaknak előnyös.

júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
19%

"Ha sikerül érzelmeket kiváltanod férfiként egy nőben, nyert ügyed van"



Az incel kerdesek alatt 200 valaszon keresztul agonizalnak es tobzodnak. Nyert ugy? :)



40F incel

júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
81%
Tekintve, hogy éppen na írta valaki, hogy nem is ismer szingli not, más valaki, hogy sokkal kevesebb a szingli nő (hogy??). Szóval ezek szerint igen sokak képesek teljesíteni 🤣🤣
júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
13%

Azok a nők élnek boldog párkapcsolatban, akiknek csak épp annyi elvárásuk van a férfi felé, ami mellett annak van ideje és kedve törődni velük.

Az átlag nők elvárásai nem nagyok, csak annyira részletekbe menőek sokszor, hogy egy kicsit is önérzetesebb férfi egy idő után veszi a kalapját.

júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudok minden nő nevében írni logikusan, de ha ennyire érdekel szerintem van jó pár nő akinek az igényei irreálisak a férfiakkal szemben. Viszont ez kölcsönös. Akad olyan férfi nem egy és nem kettő akik lehetetlent várnak el a nőktől.

Nem kéne velük foglalkozni.

júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!