Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban is teljesíthetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is teljesíthetetlenek a nők elvárásai?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon úgy állítják be, mintha azok volnának. A kérdések felé arról szól, hogy a nőknek semmi sem elég és csak a szuper képességű férfiak jutnak szexhez. Mi a helyzet a valóságban? Mennyire kompromisszumkészek a nők?

júl. 2. 14:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
14%

Nem teljesíthetetlenek többségünknek

A kérdés az hogy akarjuk e ezeket az elvárásokat teljesíteni?

Egyre kevesebben, nagyon megalázó férfiként élni

júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek más a valósága. Én alig ismerek egyedülálló férfiakat, te meg csak azt látsz magad körül.
júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%

Hát a legtöbb nőnek hányingere van az ilyen “szexhez jutni” kifejezésektől, ugyanis nem csak egy db hús vagyunk.

Amúgy Julinak is más az elvárása is Katinak is.

júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
A nőknek különböző elvárásaik vannak. Az enyémek pl: tartson legalább ott, ahol én az életben. Legyen végzettsége, megtakarítása, munkája, lakóhelye (ha szobát bérel, akkor az, ha a nagyapjánál a sufniban lakik, akkor az), hobbija, értelmes elfoglaltsága, tervei a jövőre, legyen igényes, öltözzön tisztán, legyen higiénikus, ne legyenek mentális problémái, vagy ha vannak, dolgozzon a megoldáson. Számodra ezek milyen elvárások?
júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
26%

2#

Én egyedülálló nőket nem ismerek

Férfiakat annál inkább, és ők tényleg egyedülállók

júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, nekem egy incel férfi ismerősöm sincs. Még a 130 kilós csávónak is volt menyasszonya, meg barátnői. Volt igen akiknek nehezebb volt, volt aki 5 évig szingli volt, de most pl baráti körben én vagyok szingli 2 éve nőként, és a férfi ismerőseim mint foglaltak az is, aki 5 évig eddig nem volt.

Ez csak a gyakorisok agymenése

júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
19%

Igen,egyre nagyobb elvàràsok,és lassan csak ez számít..

Szégyen hová lett ez az ország...

júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Antiszociális lény ***** válasza:
58%

Egyáltalán nem teljesíthetetlenek. Sokkal több ember van párkapcsolatban, mint egyedül. Az egyáltalán nem releváns, hogy itt mit adnak elő mindennap némely alsópolcos buta trollok.


Egyáltalán nincsenek szuperképességeim, nincs még csak olyan belső lelkivilágom sem amire egy nő vágyhatna, de mégis van olyan nő (jelenleg is) akivel össze tudnék jönni legalább egy kalandra..


Tudom, hogy könnyebb hibáztatni a világot, mint magunkba nézni.

júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
13%

"nincs még csak olyan belső lelkivilágom sem amire egy nő vágyhatna"



Pedig a nok azt mondjak, hogy nekik ez a legfontosabb.



"mégis van olyan nő (jelenleg is) akivel össze tudnék jönni legalább egy kalandra"



Pedig a noknel a "kaland" meg nehezebben osszehozhato, mint a parkapcsolat. A kalandhoz meg fullosabb faszinak kell lenni.



40F incel

júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%
A végén meg ehhez képest jön azzal, hogy magunkba kellene nézni... Miután leírta, hogy belsőre nem valami nagy durranás. Gratulálok. Mit is kell tehát magunkba nézni? A tükörbe esetleg. Aztán valahogy beletörődni, hogy ha ami ott látunk, nem vonzó, akkor baszhatjuk, ebben a játékban nem vehetünk részt. Írom ezt nőként. Ronda nőként.
júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!