Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek, férfiaknak sportos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek, férfiaknak sportos, egészséges életmód nem okoz olyan problémát hogy elidegenít korosztályodtól?

Figyelt kérdés
Mert egyszerűen lassabban fogsz öregedni, megőrzöd az energiaszinted, nem jelentkeznek az átlag (nem sportoló) emberek testi nyűgjei és ez miatt elidegenedhetsz kortársaidtól, akár párkapcsolati, párkeresési problémákba ütközöl.

júl. 2. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem feltétlen a testi, de életviteli. Ha nem iszol, nem maradsz fent éjszaka, nem eszed azt amit éppen kívánsz vagy ők kívánnak, nagyon lelimitál, nem lesz közös pont.

Én ezért sem randizom nagy sportoló meg egézséges életmód rajongókkal. Szeretek sportolni, de szeretem a társaságot, azt enni amit épp akarok és nem a csirkerizsen aggódni mikor nem akarok egyedül elmenni pizzázni.

júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Úgy állok hozzá, hogy inkább éljen az ember egészségesen, de az akkor se egyenlő azzal, hogy teljesen az életét irányítsa az egészséges életmód. Uncsitesóm az élő példa rá, hogy hiába sportol, vegetáriánus egyedül van, hiába jön össze valakikkel szakítás a vége mert nem bírják elviselni ahogyan az egészséges életmód meghatározza negatívan az életét. Vagyis a ló túloldalára ne essen át lehetőleg senki.
júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez butaság. A gének befolyásolják az öregedési folyamatokat, betegségeket. Sportolhat valaki reggeltől estig napról napra ha valamilyen betegséget örököl, vagy kialakul neki akkor egyedül a jó Isten menti meg. A sport nem fogja.
júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Off:

#3: Ez csak egy része a dolognak és szélsőséges esetről beszélsz. Persze ha valaki az egész életére úgy tekint, hogy ő csak a körülmények áldozata és a saját rossz döntéseinek semmi hatása az életére, akkor könnyű így látni.


Kérdésre:

Én átestem egy nagy életmódváltáson és egész fitt vagyok a kortársaimhoz képest, ami fura, mert régen meg azért lógtam mindenhonnan, mert én voltam mindig az egyik legkövérebb srác az iskolában. Még csak 30 leszek lassan, de már most látni, hogy a legtöbben kezdenek lassan lerobbanni. Fura érzés, de igazából leszarom. Nem érzem rosszul magamat emiatt. Én boldog vagyok, akik fontosak számomra a környezetemben, ők is boldogok és csak ez érdekel.

júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
40+ még mindig 25-30nak néznek (pár napja 24-nek 🙈🤣), a korosztályom már erősen le van rottyanva. Igen, kilógok a sorból de nem érdekel. Sportolok kb 30 éve heti 4-5 alkalommal.
júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gond. Párom is, én is fiatalabbnak nézünk ki.
júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindig megtaláltam a baráti társaságomat. Egyikük sem sportol, de pl. nem isznak. Mást csinálunk.


Párkeresésben csak annyi "bajt" okozott mindig, hogy fiatalabb férfiak találtak meg. Ez 20-on évesen zavart, most 36 évesen már nem.

júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Heh? Hát nyilván nem ő csinálja egyedül a sportos egészséges életmódot az egész univerzumban. Hasonló emberekkel ismerkedik, és minden jó.
júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát pont nem érdekel, mennyire idegenedek el (így is pont elég speckó vagyok, kb. mindenhonnan kilógok hobbik és egyéb dolgok terén is).

Azért csak nem akarom majd 40 évesen krónikus betegségekkel és lerobbanva tölteni a következő pár évtizedet, viselkedjen bárhogy a korosztályom.

júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom kicsit kevésbé energikus, mint én, de gondot nem okoz, mert nem akarok mindig menni, vannak itthon szöszmötölős hobbijaim. Mondjuk ő sem beteg, nem fáj semmije, csak szarabbul eszik mint én, gyakrabban fáradt. A barátaim nem tudom, hogyan élnek, de ők sem szoktak ilyen öregedéssel járó gondokra panaszkodni, ha kitalálunk valami programot, általában vevők rá.

Az mondjuk kezd unalmas lenni, hogy 33 évesen se tudok személyi nélkül venni egy üveg bort.

júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!