Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet túlsúlyos nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet túlsúlyos nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejönnek.

Különböző oldalakon képtelenség velük ismerkedni, mert rengeteg perverz csak szexuális "eszközt" lát bennük. Mondjuk itt belém lehet kötni, hogy én is, igen, én is, de én kifejezetten monogám, hosszútávú párkapcsolatot szeretnék egy ilyen nővel kialakítani. F


jún. 28. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanott, ahol másokkal. Az más kérdés, hogy most már bárhol nehéz ismerkedni nőkkel.
jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is nagyon bejönnek.

Hogy hol? Szerintem a szórakozóhelyeken, mindennapokban is van épp elég duci csaj. Én a barátnőmmel (aki igencsak nagydarab), a munkahelyemen jöttem össze. Persze ha extrém méretet keresel, az más, de ilyen 80-100 kg kategória egyáltalán nem ritka, ahogy én látom.

jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hany éves vagy kérdező?
jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
nehogy már pont ebben az országban ne találj elég túlsúlyos nőt...
jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést már megelőzte egy eléggé nagy "kutatás", nagyon durva dolgokat tapasztaltam ahogy a férfiak a túlsúlyos nőkkel bánnak. Én simán eltudom kepzelni, hogy ezek a nők konkrétan férfigyűlölők lettek és nincs szükségük férfira, mert konkrétan egy tárgyat látnak bennük. Egy szexuális segédeszközt, amit használni használnak, de többet nem látnak bennük, pl párkapcsolat, érzelmek, közös jövő...

Ezért sem nagyon merek pl utcán közeledni feléjük, sosem tudhatjuk, hogy mi rejlik a test mögött, vagy mit élt át az adott nő ilyen téren.

Én 33 éves vagyok.

jún. 28. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Azt elárulod, hogy mitől vonzóbb neked egy duci nő, mint egy átlagos testalkatú? Tényleg érdekel, kíváncsi vagyok, hogy mi van emögött, mert már többször olvastam, hallottam erről. Mit látsz ezekbe a nőkbe, mi van ezekben a nőkben, ami egy átlagosban nincs?
jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésemre. Kívánom, hogy találd meg azt a nőt, akit keresel!


Szerintem nyugodtan szólítsd le az utcán, vagy csinálj előre kis elkészített "kártyát, amin áll pár sor, és az elérhetőséged, úgy könnyebb ismerkedni. Aztán 10-ből 1 biztosan bejön, azokból a hölgyekből akik szimpatikusak számodra...


Ha nem is férfigyűlölők, de extrém önbizalomhiányosak sokan... Viszont akinek nyitott a természete vele összejöhet, csak lehet duplán kell teperned. Az első elutasítás után ne add fel, az már csak reflex. 😃 Be kell bizonyítandod, hogy te őt akarod, és hogy jól érzed magad vele.

jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
#6 ízlésnek ne keresd a miértjét.
jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Apám mindig azt mondta erre:

"Ha tejet akarsz inni, minek megvenni egy egész tehenet?"

Dehát kinek mi kell. Miközben én és a férfiak többsége szabályosan undorodik a kövér nőktől, addig azt kell lássuk hogy a legtöbb kövér nő gond nélkül talál akármire pasast. Minden undorítóan kövér ismerősömnek párja van, mindig olyan párja aki nem kövér sőt egész jól néz ki, sokszor pénzes is.

Szóval az ilyen disznókat (ha nőböl van) nagyon gyorsan elkapkodja az a sok hájfétises vagy egyszerűen igénytelen férfi.

jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6

Nem volt időm tegnap feljönmi már bocsi.

Amúgy megmagyarázni nem tudom, amit a #8 ír, kb olyan, egyszerűen nekem ez a szexi, kívánatos, nőies, vonzó stb.

Mint pl a nőknek a magasság, esetleg tónusos kidolgozott izmok, férfias kisugárzás, férfias testalkat stb. Nekem ugyanez, csak nálam a nagyobb darabb hölgyek ilyenek.

jún. 29. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!