Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek túlsúlyos férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek túlsúlyos férfiként nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Már 33 éves vagyok és soha nem utasított el senki. Mert önként nem is kezdeményeztem senkinél. Az életem során többeknek szimpatikus voltam és nyitottak felém. De mindenkit elkerültem utána mert féltem az interneten olvasottak alapján. Hogy túlsúlyos férfi lúzer a csinosabb nők szemében. És vagy csak belém akarnak rúgni egy hamis reménnyel vagy a pénzem akarnák lehúzni és kihasználni. De ha így marad minden akkor örökre egyedül maradok. Lenne lehetőségem összejönni egy barát csajjal. De félek hogy amúgy nem vagyok testileg jó neki. Szokott is bántani néha hogy lekene fogyni mert az izmos meg vékony fiúk az esetei.


Mielőtt jönne a támadás :


15 éve próbálok fogyni. Diétákkal, sporttal , edzéssel. Egy időszakban voltam normal sulyban felnőttként 78 kgal. És akkor is ismerkedtem egy lánnyal, aki megbántott hogy kövér vagyok úgy is. Aztán 135 kgra felhíztam a bántomban. Valószínűleg orvosi eset vagyok és valami kivizsgálatlan betegség is nehezíti a dolgom. Viszont az orvosokkal szemben is kialakult egy bizalmatlanság mert mikor 2x segítséget kertem a körzeti orvostól akkor vizsgálat nélkül elküldött azzal a címszóval hogy egyek kevesebbet.


2023. aug. 19. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
írtam privàtban :)
2023. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Pedig valamit nem jól csinálsz.


Fogyás szempontjából egyetlen egy dolog számít. Kevesebb kalóriát kell bevinni, mint amennyit a szervezet felhasznál. Magasság/életkor/súlyból/aktivitásból van egy hozzávetőleges értéked, mondjuk 2400 kalória a súlytartásod.. innentől neked mindennap csak 1800-at szabad bevinni. Ezt csak úgy tudod megtenni, ha mindent lemérsz grammra pontosan és egészségesebben étkezel.


Szóval valamit elrontottál, rosszul csináltál, nem néztél utána, de nincs olyan hogy nem tudsz lefogyni. Ennyi.

2023. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekem volt egy eléggé túlsúlyos ismerősöm, aki elvitte előlem az egyik legszexibb lány ismerősömet, akit életemben ismertem. Nagyon kedves, intelligens, empatikus srácról van szó, tehát azt sem lehet mondani, hogy a rosszfiús, rámenős stílusa miatt jött be a lánynak. A lányt úgy képzeld el, mint egy latin szupermodellt.


Szóval szerintem nem csak a testsúlyon múlik.

2023. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem lattam meg elhizott hajotoretett, szoval ebben az egyel kevesebbet dolgoban van valami. Volt regebben az csupasz tulelok sorozat, 20 nap a dzsungelban. Soksok cserkesz probalta meg, amelyik vegigcsinalta, az is rendszerint 20 kilot ledobott az amugy nagyon formaban tartott testebol. A lustasag es a kenyelem a gatja annak, hogy lefogyj. Mit gondolsz, miert a gyomorgyuru az, ami utan brutalisat esik a testsuly? Mert nem tud mertektelenul zabalni a delikvens. Amugy a hidrol en ugorjak le helyetted? Vagy van olyan, amire egyedul is kepes vagy?
2023. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Aki saját magáért nem tesz az mit tudna nyújtani egy másik személynek? Kb ugyanennyit.
2023. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Tehát ha latin szupermodell lennék, akkor is csak dagadt pasi jutna. Felemelő sztori.
2023. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon bejott reggeli, ebed, vacsora barmi es barmennyi, kozte csk viz, semmi alkohol. 5 honap minusz 20 kilo.
2023. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok csak 23/F érdemes lenne kivizsgáltatni, mert nekem 5 évembe került elfogadtatni egy orvossal hogy nem eszek sokat mozogtam stb aztán hupsz kiderült nem túl jó a májam mert van benne egy szerencsére nem aggresszív rák

De amikor ezt megtudtam elkezdtem utálni azokat akik képtelenek felfogni hogy igenis létezik olyan hogy valaki nem tud fogyni ahogy anorexiások se tudnak hízni, főleg ha az orvos nem megy el a minimálisig hogy kivizsgálja időben a problémát ha van-e

Csak a 2-es hülyesége ezt kihozta belőlem

2023. aug. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Az anorexiás nem azt jelenti, hogy nem tud hízni, hanem hogy nem akar, ezért éhezteti magát.
2023. aug. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

Furcsa mód fogalmazod meg hogy egy mentális betegség miatt nem tud enni az "nem akar"

de köszönöm a lepontozást lemerem fogadni itt mindenki orvos és nem lehetnek fizikai vagy mentális okai valaki túlsúlyának amit nem old meg egy egyszerű "egyél kevesebbet" vagy "egyél többet"

2023. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!