Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emiatt nekem kéne rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt nekem kéne rosszul éreznem magam?vagy most ő ilyen kétszínű?😅

Figyelt kérdés

Van egy srác ,be járt a boltba ahova dolgozom de már egy ideje nem láttam.Veletlen össze futottam vele társkeresőn,el is húztam és rám is írt.Nagyon egy hullámhosszon voltunk,sokat irkaltunk,úgy éreztem hogy olyan mint én,csak férfiba.8 évvel idősebb (én 24vagyok)

A TIK tok is feldobta,megnéztem kiket likeol/miket likeol.

Mindenféle lány videója alá kommentel,de nekem közben azt mondja,hogy ő nem szereti a mű lányokat,hogy ő hosszútávú kapcsolatot keres.

Szóba jött,hogy találkozunk,mert iszonyat közel lakik de nem jött,ehelyett azt mondta menjek én fel hozzá.

Nem igazán értettem mert ez egyértelmű jel volt a szexre,de ő nem akar egy éjszakás kalandot már,meg első nap úgy hív hogy drágám😅én feltettem a kérdést neki,hogy most akkor mit szeretne

Amire a beszélgetésnek vége is lett,mert érzékelte,hogy nem vagyok vevő rá.

De közben rakja ki a hűségesebbnel-husegesebb férfiakról szóló videókat,meg hogy a nők narcisztikusok.

Ahogy megírtam neki,hogy akkor hagyjuk egymást ki is törölt.

Két hónapra rá összefutottam vele be jött a munkahelyemre,de kb úgy viselkedett mintha haragudna rám.

Nem igazán értettem.

Eleinte még mikor csak be járt olyan édes volt,és ott nem is hajtott úgy rám,csak óvatosan,aztán mikor én húztam el felbátorodott és már egyből szívem,meg hogy ez a sors.

Persze nem adtam alá a lovat.

Eléggé össze zavart,es nem tudom talán én hamarkodtam el,hogy le raztam,vagy nagyon jók voltak a megerzeseim?meg minek volt akkor így megsertodve mint egy kisfiú,és miért nem ment másik boltba ami mondjuk mellettem van?:D


jún. 28. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

"ez a sors" LOL


Ne bánkódj, a megérzéseid jók voltak. Ha valaki tettei és szavai között folyamatos ellentmondás van, érdemes mindig résen lenni mert jó eséllyel megpróbál majd átverni téged is, ahogy másokkal is teszi. Ez a menj szobára már alapból is inzultálós és lenézős, ezzel valahol beárazott téged. A hosszútávú kapcsolatot keres is erősen megkérdőjelezhető a tettei és viselkedése által. A sértődött durcizós viselkedés amit utólag ad elő, főleg hogy még ő sértődött meg rád miközben gyakorlatilag ő kezelt le téged és inzultált ilyen piti hazugságokkal és hülyének nézéssel, az is beszédes jel hogy problémás.

Szóval igen, jók voltak a megérzéseid. Csak így tovább a szelektálással a jövőben is!

jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Van a mondás, hogy vizet prédikál és bort iszik. Nah ez pont ilyen volt. Engedd el! Nem te voltál a hülye a sztoriban. F
jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én férfi vagyok, de nekem is van egy ilyen balfasz ismerőröm, szerintem még ő is elhiszi magáról amiket mond :D még nekünk, fasziknak is előadja az ő szigorú erkölcsi etikai értékrendjét, hogy egyéjszakások nem kellenek meg komoly kapcsolatot keres, "jaj az a csaj is kitette mindenét ilyen nem kéne". Aztán valahogy mégis gyűlnek neki az egyéjszakás skalpok. Komolyan mint a Torrentében :D persze ő nyilván nem erőszakol nőket.
jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ő képmutató, engedd el!
jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Csalodastol menekultel meg. Most is csalodott vagy, de meg jobban faj, ha beleszeretsz, lefekszel vele es eltunik.

Idosebb es masra vagyo nokent nekem egy szep emlek a szex folytatas nelkul, de fiatalon nem igy eltem volna meg.

jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!