Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként férfiakon min látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként férfiakon min látjátok azonnal hogy nincs elég pénze?

Figyelt kérdés

jún. 26. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
kígyó nők,kiszagolják még a bélmozgást is miellőt szellentenél egyet.
jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Te ránézel egy vadidegenre és azonnal tudod, mennyi pénze van? Csórók is öltözhetnek drága ruhákban és gazdagok is nézhetnek ki szerényebben. Nem lehet ennyiből megállapítani.
jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Csak abból h nem hív meg egy colára sem.

De amúgy nekem volt már több szegény pasim is.

Volt aki 6 hónap alatt egyszer egy szál virágot adott, és volt egy másik, az 1 év alatt semmit nem vett soha.

Ennek az időszakomnak már vége, megházasodtam, és egy vállalkozó a férjem.

Nem is én alakítottam így, azok megcsaltak, leléptek más nővel, a férjem meg azt mondja hogy szerelmes belém, mindenáron engem akart. Persze jól esett hogy már az elejétől fogva udvarolt.

Vagy sütit hozott, vagy meghívott hamburgerre, nyáron befizette a nyaralást nekem is, tehát nem volt ilyen hogy fizessem ki a részemet meg ilyenek, most a fizetésemhez nem kell hozzányúlnom, építkezünk, van egy kislányunk, neki is mindene meg van .

Szerintem az élet kárpótolt a korábbi rossz kapcsolatok miatt, ahol tőlem kéregettek benzinpénzt, vagy egy szál virágra sem költöttek.

jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
A cipője, a zoknija, a fogai, a keze, az illata, a tekintete.
jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ránézésre nem lehet tudni, főleg vidéken. Simán lehet, hogy egy ponyvás autóval, poros ruhában, borostásan, kócos hajjal fut veled össze valahol, azt' közben meg milliomos mezőgazdasági vállalkozó.
jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

# 4


tekintetében miből látni?

jún. 26. 13:57
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sem lehet látni, a szélsöségeket kivéve.


De a stílust azt lehet, ami szintén fontos.

jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

vannak jelek, amiből elég nagy valószínűséggel meg lehet mondani, hogy gazdag-e

egyik, hogy milyen ruhákban jár. Hugo Boss/Gant/Massimo Dutti/Ralph Lauren stb. ... azok a típusú ruhák, ahol nincs hatalmas márkajelzés, csak egy apró márkajelzés itt-ott + bőr cipő, bőr öv, pamut ing stb. azt hiszem ezt hívják old money stílusnak. Ő nagyvalószínűséggel tehetős.



másik az autó. ha egy 20 éves suzukival jár, vagy titkon gazdag (ez sem jó, mert akkor minden bizonnyal smucig) vagy egyértelműen csóró



harmadik, hogy hol lakik

jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Ha sétálgatni akar a Duna parton.

Kiráz a hideg a sétálgatós pasiktól.

Hát ha annyira fél hogy nehogy venni kelljen egy fagyit a nőnek, akkor inkább maradjon egyedül örökre az ilyen sz@revő!

jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Haha! Múltkor láttam egy tatát a postán. Egy vajaskenyeret se néztem volna ki belőle, de aztán olyan sportkocsibe ült, hogy hűha 😂 Szóval ez nem megállapítható.

36/N

jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!