Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokan miért ennyire szexfüggők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért ennyire szexfüggők?

Figyelt kérdés

Sokan írkálnak, hogy egy éve nem szexeltek és megőrülnek, teljes személyiségtorzulás stb.


Én még életemben nem szexeltek, mert fiatal srác vagyok. Önkielégíteni sem önkielégítek már kb. egy éve, helyette inkább az önfejlesztése, tanulásba, sportba, kreativitásba, alkotásba, baráti és egyéb kapcsolatokban, meditációba ölöm ezt az energiát.


Nem is érzem hiányát... Ok, persze hogy egy számomra ideális lányról eszembe jut ez is, de kb. egy percig, nem kattogok ezen és nem is emiatt nézem. A szerelem jobban hiányzik. Már az is sokat jelentene nekem, ha valaki este megölelne. De ha most nincs, hát nincs.


Sokan miért vannak ennyire ki attól, hogy nem élhetnek némi életet?


Van egy csoporttársam, aki egy közös utazáson a szállodai WC-be vonult el kicsapnii, majd kijött és bejelentette, hogy most lemegy a bárba, oszt felszed valakit vagy hív k*rvát vagy bánja is ő... Hogy van valakinek ehhez gusztusa? A nő nem egy hús, hanem egy virág. Hogy van valakinek gusztusa csak úgy, ismerkedés, szerelem, szeretet stb. nélkül lefeküdni vele, kihasználva őt kb. egy szexuális segédeszköznek? Hogy lehet valaki ennyire hiányos/függő?



jún. 25. 00:15
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*szexeltem
jún. 25. 00:16
 2/24 A kérdező kommentje:
Annyira rühellem a telefont, hogy nem mindent átír vagy elgépelek rajta.
jún. 25. 00:17
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Csak szólok, hogy az a nő is ismerkedés, szerelem, szeretet nélkül fekszik le vele és nagyobb részt önszántából, saját maga döntése alapján persze pénzért. Ennyit a kihasználásról.

Az, hogy neked pedig nem kell a szex... Hát akkor ne szexelj. Másnak meg ez a picsogás nem kell, hogy jaj, szegény nő aki pénzt keres a testével meg miért akar mindenki szexelni csak te vagy különleges.

jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem használnak ki,mivel én sem akarok többet.Ha pedig szerelmes vagyok,akkor vágyom a másikra.Azonkívül nagyon nehéz olyat találni,akivel teljesen összepasszoltok szex terén.Az olyat meg kell becsülni.Ha meg csak sz.opni van kedvem,vagy egy gyors dugásra és nincs senkim,akkor az a jó,akit többet az életben nem látok.
jún. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem gondoltál még rá, hogy esetleg veled van a baj?

Néha azért csapd ki, nehogy az urulógusnál köss ki..

jún. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Feldmár András szerint ez nem valódi szexuális vágy, hanem szeparációs szorongás.

Szerintem szenvedélybetegség.

Más érzelmi igényeik szexualizálódnak.

jún. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

"Azonkívül nagyon nehéz olyat találni,akivel teljesen összepasszoltok szex terén."

Nekem csak szerelemtől lesz szexuális vágyam, és mindenkivel mennyei volt.

Talán egyvalakit mondanék, akivel nem. De csak az aktusról beszélek. A többi vele is mennyei volt.

jún. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Hiába vagyok szerelmes,ha a másik havi egyszer hajlandó maszatolni,és semmit nem lehet csinálni vele.Ellemben pár alkalmas szexkapcsolatban lerendeztek rendesen.A különbség,hogy ha szerelmes vagyok,a másikat kivánom,ha nem,csak a szexet.
jún. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

Azért a recskázást ne hanyagold, ez nem csak szexuális jellegű tevékenyég, főleg férfiként nem. Komoly gondot okozhat a hiánya, baromság hogy bármilyen előnnyel is járna annak elhagyása.

Amúgy én se mértem a nagy felhajtást a szex körül, nekem soha nem okozott olyan hű de nagy élményt, kvázi olyan mint egy jobb rejszolás. De ritka volt, hogy témnyleg akkora katarzis élményt jelentett volna számomra, sőt a legtöbbször kifejezetten kellemetlen és sokszor frusztráló volt az egész. Mondjuk sok nőhöz nem volt közöm, de amíg volt csajom elég sok mindent kipróbáltam vele. Az biztos, hogy számomra nem jelent akkora élményt, hogy mondjuk fizessek érte, mint egy szolgáltatásért, mert pont a lényeg hiányzik ott. Szerintem az, hogy a farkadat beledugod egy kvázi "húsként" funkcionáló nőbe, nem ad különösebben nagy élményt. Az kb. ugyanaz, mintha kivernéd, sőt lehet rosszabb. Pontosan a vonzalom és az, hogy téged is vonzónak, kívánatosnak talál a másik fél, jelenti az igazi "izgalmat" és élményt. Ezt pedig NEM lehet eljátszani, béna színészkedés lenne az egész. De nyilván nem vagyunk egyformák, sokan (sőt a legtöbben) abban élik ki magukat, ha folyamatosan összedughatják azt amilyük van mindenféle különösebb gond, vonzalom, érzelmek nélkül. Nekem ez viszont rohadtul furcsa és kellemetlen.

jún. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

Az emberek alapvetően csak állatok! Nincs igazából gondolkodás, ösztönlények. Együgyűek, egyszerűek! A legalapvetőbb ösztönigény a szexualitás iránti igény.

Minthogy az emberek állatok, megtartóztatásra képtelenek. Mindig, amikor szembe jön egy lehetőség, nem tudnak nem a szaxualitásra gondolni, és nem tudnak nem kihasználni lehetőségeket.


Más kérdés, hogy ennek vannak eltérő formái és szintjei, de alapvetően az emberek 90%-a nem képes korrekt mód megtartóztatni önmagát; csak hiszi magáról... Az állati ösztön...

jún. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!