Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak vágyakozok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak vágyakozok egy férfi után de lépni nem merek vagy már későn lépek?

Figyelt kérdés
már öreg vagyok de én nem merek lépni férfi felé vagyis most volt egy olyan hogy évekkel ezelőtt volt egy férfi akivel nem szimpatizáltam de most valamért elkezdett bejönni de azt írta hogy egy ideje van barátnője. Én sokkal jobban nézek ki vékony vagyok a bnője meg tényleg nem nagy szám és elég húsos ezt nem azért mondom mert lenézem hanem ténlyeg ilyen. és komolytalan. Amikor a férfi tavaly egyedülálló volt még nem mertem neki írni de most hogy kapcsolatba került már igen. Ez inkább vágyakozás mint szerelem nem?
jún. 24. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akart volna, ő közeledett volna.

Igen, vágysz valakire, de az nem ő lesz.

jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jeleket adtam neki de nem vette a lapot annak idején évekkel ezelőtt meg ő mosolygott rám de nekem akkor tök nem volt szimpi most meg az lett nemtudom hogy miért
jún. 24. 20:11
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy elején azt hittem sztem hogy nincs esélye nálam
jún. 24. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a vonat elment. Kishituekkel meg nem kell kezdeni.
jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Önvédelmi mechanizmus.


Amúgy meg használj már mondatközi írásjeleket!

jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De annak idején szóba se álltam vele
jún. 24. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Le is vonta a megfelelo kovetkezteteseket. Senki sem akar lo helyett a szamar lenni.
tegnapelőtt 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Később lett szimpi ennyi nem az hogy ló helyett,,
tegnapelőtt 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!