Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Soha még egy randim sem volt, de a kanos pasik sorakoznak, kb mindenhol. Instán, facebookon, az életben, társkeresőkön, meg amúgy itt gyk-n is sokan írnak nekem. De én még mindig szeretnék randizni legalább, vagy valami. Mármint ideális esetben tudom milyen párt szeretnék, de most nem ez a lényeg. Csak legalább egy kicsit szeretnék abban hinni, hogy nem csak d.gásra vagyok jó. Sok hozzám nem vonzódó (általában idősebb) pasi szerint aranyos vagyok, jó a humorom, stb. Többen mondták már nekem, hogy jó barátnő lennék szerintük.De eddig még nem volt senki, akivel erre akár csak esély is lett volna. Van önbizalmam, barátaim, stb, és általában úgy vagyok vele, hogy így is van élet, nyilván. Még fiatal vagyok, nem vagyok egyedül ezzel. De sokszor csak annyira jó lenne ha lenne valaki. Mostanában sokat gondolok erre, egy ismételt visszautasítás után. Más is van így? 19L

jún. 23. 23:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen közösségekbe jársz, ahol észrevehetnek téged?

Te figyeled/észreveszed-e a korodbeliek közeledését?

Ha valaki korodbeli megtetszik, akkor vele hogyan viselkedsz, tudtára adod-e, hogy szabad a pálya?


Ezek nem számonkérő kérdések, csak segíthetnek kideríteni, hogy mi lehet az oka a kérdésedben leírt helyzetnek.

jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A barátaimmal járunk bulizni, nyilván, így nyáron fesztiválok, pl már 3 éve művészetek völgye, ami egy sokkal nyugisabb dolog, nem egy sziget fesztivál például. Nyilván szoktunk bárokban iszogatni/ beszélgetni. Járok edzőterembe, színház, mozi, étterem. Ja meg persze egyetemre.😁

Nekem sajnos gyakran megtetszenek korombeli pasik. Általában beszélgetni szoktam velük, keresni a társaságuk, mosolyogni, érdeklődni felőlük, általában le szokták venni a dolgot, ha foglaltak, azt kultúráltan mondják, ha nem, akkor leépítenek, bár ezáltal egyre több a fiú barátom, mert jófejnek tartanak, csak nem barátnő jelöltnek…😄

jún. 24. 09:16
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Én elhívnálak randira, ha nem laksz nagyon messze. Csak ismerkedni, nem egyből lakásra menni, az nekem sem a műfajom
jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: Úgyse fog válaszolni, max megírja, hogy ő online nem ismerkedik:)
jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!