Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Soha még egy randim sem volt, de a kanos pasik sorakoznak, kb mindenhol. Instán, facebookon, az életben, társkeresőkön, meg amúgy itt gyk-n is sokan írnak nekem. De én még mindig szeretnék randizni legalább, vagy valami. Mármint ideális esetben tudom milyen párt szeretnék, de most nem ez a lényeg. Csak legalább egy kicsit szeretnék abban hinni, hogy nem csak d.gásra vagyok jó. Sok hozzám nem vonzódó (általában idősebb) pasi szerint aranyos vagyok, jó a humorom, stb. Többen mondták már nekem, hogy jó barátnő lennék szerintük.De eddig még nem volt senki, akivel erre akár csak esély is lett volna. Van önbizalmam, barátaim, stb, és általában úgy vagyok vele, hogy így is van élet, nyilván. Még fiatal vagyok, nem vagyok egyedül ezzel. De sokszor csak annyira jó lenne ha lenne valaki. Mostanában sokat gondolok erre, egy ismételt visszautasítás után. Más is van így? 19L

jún. 23. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem vmi lazább pasi illene hozzád.

Aki nem hivatalos randira visz, hanem csak sétáltok egyet esztek egy fagyit és hopp észre se vetted és megvolt a randi.


Viszont vágom hogy nem feltétlen könnyű ez neked, mert elnézve a korodbeli srácokat a többségük egy link füves.

jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb, ha elmennénk sétálni és fagyizni.:D Nem várok el egyáltalán semmi elegáns éttermet, vagy bármi. Igazából csak maga a gesztus. Uhh, főleg most nyáron egy fagyizás kifejezetten jól esne.☺️ Még van kb 2.5-3 hónap jó idő, hátha összejön.🤷🏻‍♀️
jún. 24. 00:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak nálam is így sorakozna az ellenkező nem, akiknek "csak" dugásra vagyok jó...


Viccet félretéve én azért még hiszek a szerelemben, meg hogy meg tudjunk tölteni a randit és kapcsolatot is valódi tartalommal, nem tárgyként kezelve a másikat. De ez nem lehet könnyű, ha a legtöbben csak egy numerát látnak benned.


F

jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ellentmondásos amit írsz. Mindenki meg akar dugni téged, de ugyanakkor "ismételt visszautasításban" van részed.
jún. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanígy vagyok én is, annyi különbséggel, hogy engem még csak megdugni se akarnak. 🤣 Gondolj arra más nőnek még annyi se jut hogy legalább "azt" akarják tőle.. 🤣 Nem kell rágörcsölni, járj el társaságba, csak barátkozni aztán majd lesz valaki aki értékel és többet lát benned egy numeránál
jún. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

igen...


Ezek szerint még is csak lenne jelentkező bőven, de csak szexre.

Szóval kellenél sok embernek. Igen egy kis ellentmondás van.


Alapból nem nagy igényű fiatal lánynak tűnsz. Ha van jelentkező mert van...akkor külsőre is jól nézhetsz ki.


Még is hol szeded össze ezeket az embereke,t hol ismernek meg ők téged?

Esetleg munkahely, vagy szórakozóhely vagy neten?


Egyébként volt már férfival bármilyen intimebb kapcsolatod, akárcsak egy masszázs vagy csók?

jún. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Jobb a testiség, mint a semmi, becsüld meg a jelentezôket.
jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
*jelentkezôket.
jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Ja, és csak beképzeled, kérdezô, hogy ez a rengeteg hím csak szexet akar tôled. Beskatulyáztad mindet "kanos pasinak", és nem látod a fától az erdôt. Mármint a normális férfiakat, akik kapcsolatot akarnak.
jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Viszonylag nagy melleim vannak, és nem takargatom őket, nem öltözöm k.rvásan, de csinosan. Viszont ezek a rám induló pasik mind min. 10 évvel idősebbek nálam, bár többen inkább 20-30-cal. Én valaki korombelit szeretnék, mondjuk úgy max 25-27 éveset, és tényleg komoly kapcsolatot szeretnék, nem csak szexelni.

#9 mindenkinek szoktam válaszolni, aki ír, nem skatulyázok, de mikor mindenki rögtön a lakására hív, és egy kávét sem akar meginni együtt, akkor az azért elég egyértelműen csak d.gás. Bulikban csókolóztam már férfiakkal, de ha belemész annak is csak egy célja van. Én értem azt is, hogy ha első “randin” lefekszel valakivel, majd megismered, és passzoltok, abból is lehet kapcsolat, de nem dobnám fel erre az első tapasztalatom, mert nem nagy az esélye a dolognak.☺️

Körülöttem minden velem egyidős csaj randi meghívásokat utasít el meg stb., engem randira senki nem hív…

jún. 24. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!