Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért negatívum ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért negatívum ha valakinek nem számít a külső?

Figyelt kérdés

Nekem pl nem számít a külső, én minden nőt szépnek látok, én még soha életemben nem láttam csúnya nőt, pedig Budapesten élek, rengeteg nőt látok, de én még a túlsúlyos, tokás nőkben is látom a szépet, a szépséget. Szerintem nem létezik csúnya nő, legelábbis nekem nincs csúnya nő.

Na, de itt jön a csavar, külsőre nincs elvárásom, de belsőre nagyon passzolnunk kell. Ha a belső összhang nincs meg, nem tudok kapcsolódni vele érzelmileg.

De, hogy hívják ezt ami velem van, ez lehet, hogy betegség, vagy valamilyen személyiségzavar, ha az, akkor mi a neve, megnevezése? F


jún. 23. 20:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20 de itt jön képbe az a rész, hogy kinek mi számít igénytelenségnek. Neked a kövérség és a zsíros haj meg az ápolatlan fogak nem igénytelenség, nekem az. Ergo az én megítélésem szerint a kérdező igénytelenekkel is összejön. Én értem, hogy nálad máshol kezdődik az igénytelenség, csak ugyebár nem te vagy a világ közepe, nem Szentírás a véleményed😀
jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kedves 21-es, ha valaki ápolatlan, büdös és koszos, szakadt ruhába jár, számomra is igénytelen, én se jönnék össze ilyen emberrel.
jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Jaj, de, hogy jutottunk ide? :D

Nálam nincs úgy kizáró ok, pl a túlsúly, vagy sárga, hiányos fogak, számomra nem zavaróak, de már nem tudom melyik értetlenkedik itt, de neki üzenem, hogy ha valakivel elkezdek írni, pl egy anonim oldalon, kép nélkül, akkor az írásból, ami tarthat 1 hétig, vagy akár 2 hónapig, azért lejön számomra, hogy a nő akivel írok mennyire igényes, mennyire figyel oda magára, mindenre kiterjedő beszélgetéseket kell itt érteni, minden apró dologra, ebből lejön, hogy milyen.

És ebbe szeretek bele.

Tehát aki azt adja elő, hogy kéthetente mos fogat, és három hetente fürdik, azzal már nem tud kialakulni ez a vonzalom.

De már láttam pl szép hajléktalan nőt, eléggé szakadt ruhája volt, érződött, hogy rég nem fürdött, de ahogy ránéztem egyszerűen nem láttam csúnyának, láttam valahogy a tekintetében a szépséget.

De vele nem jönnék össze, mert érzelmileg nem tudnék beleszeretni, mert nem egy az érdeklődési körünk, nem egy az intelligenciánk, ugyanúgy egy 50-60+ idősebb hölgybe sem, mert nem egyezne az érdeklődési körünk, nem tudnánk miről beszélni, ő mesélne a kommunista rendszerről, vagy épp a nyugdíjkorhatár emeléséről, amiről én semmit sem tudok, mert nem is éltem akkor, meg nem is vagyok nyugdíjas, én meg mesélnék neki az animekről, vagy épp a programozás rejtelmeibe vezetném be, nem menne. Tehát nekem külsőre nincs ideálom, és minden nőben látom a szépet valahogy, de érzelmileg nem tudok mindenkihez kötődni, ha érzelmileg nem mozgat meg.

De arra jöttem rá, hogy sokkal egyszerűbb dolgom lenne ha csak a külsőt nézném, sajnos eddig összesen 5 lánnyal tudtam úgymond kapcsolódni, és több száz, talán több ezer lánnyal is írtam már a 30+ évem alatt, de érzelmileg csak ez az 5 tudott kiváltani belőlem valamit. Amiből végül nagy szerelem szövődött.

Nincs nagy sikerem, sajnos az emberek valahogy érzelmileg eléggé kemények lettek, nem ásnak le érzelmileg olyan mélységbe, hogy "elérjenek engem", hogy felkeltsék az érdeklődésemet.

Inkább mondanám ezt átoknak, mint áldásnak, hogy ilyen vagyok.

jún. 24. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!