Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért negatívum ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért negatívum ha valakinek nem számít a külső?

Figyelt kérdés

Nekem pl nem számít a külső, én minden nőt szépnek látok, én még soha életemben nem láttam csúnya nőt, pedig Budapesten élek, rengeteg nőt látok, de én még a túlsúlyos, tokás nőkben is látom a szépet, a szépséget. Szerintem nem létezik csúnya nő, legelábbis nekem nincs csúnya nő.

Na, de itt jön a csavar, külsőre nincs elvárásom, de belsőre nagyon passzolnunk kell. Ha a belső összhang nincs meg, nem tudok kapcsolódni vele érzelmileg.

De, hogy hívják ezt ami velem van, ez lehet, hogy betegség, vagy valamilyen személyiségzavar, ha az, akkor mi a neve, megnevezése? F


jún. 23. 20:32
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
100%

Valszeg mer nem vagy vàlogatós?


Ergo csak majd akkor fejted ki az elvàràsaid, mikor összejöttetek.


Mea culpa, ha nem igy van, de mindenkinek van elvàràsa. Akkor is, ha nem mondja.

jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem negatívum, de fura, valami preferenciái kell legyenek az embernek. Ha azt mondja abszolút mindegy, akkor arra gondolok, hogy vagy nagyon igénytelen, vagy nincs saját önbecsülese.
jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

Ez tapasztalanság.

Mert pl összejössz vele, leveszed a bugyijàt, belenyalsz... És olyan büdös, hogy kifutsz hányni.


Vagy se ggberakod és befosik és megint futsz hányni...


Engem az ilyesmi dolgok nagyon ki tudnak ábrándítani.

És sajnos a nők nagy része ilyen igénytelen.

jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
3. ha seggbe tolod nne csodálkoz ha befosik.. illetve randin nem zabálni kellene vinni..
jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Noren1989 ***** válasza:
46%
#4, te sem érted a szarkazmust.
jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy demiszexuális vagy?
jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6

Ez az!

Kitöltöttem négy tesztet is, és mindkettő ezt hozta eredményül.


És a "tüneteim" is passzolnak, erekciót csak erős érzelmi kapoccsal tudok létrehozni, ezért nem tudok és nem is tudtam soha futó kalandba belevágni, és az érzelem a fő mozgatórugó nálam, a külső az egyszerűen nem érdekel, nem tud érdekelni.

jún. 23. 21:14
 8/23 A kérdező kommentje:
*mind a négy
jún. 23. 21:16
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

60 éves nőt is ugyanolyan vonzónak találsz, mint huszonévest? Mi a helyzet a 80 éves nőkkel? Zavar, ha valakinek nincs foga, esetleg kopasz?


Preferenciája mindenkinek van, csak valakinél a skála szélesebb. :)

jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ennyi :) Nincs ezzel semmi baj, sőt inkább előnyös, ha valaki ilyen.
jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!