Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért negatívum ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért negatívum ha valakinek nem számít a külső?

Figyelt kérdés

Nekem pl nem számít a külső, én minden nőt szépnek látok, én még soha életemben nem láttam csúnya nőt, pedig Budapesten élek, rengeteg nőt látok, de én még a túlsúlyos, tokás nőkben is látom a szépet, a szépséget. Szerintem nem létezik csúnya nő, legelábbis nekem nincs csúnya nő.

Na, de itt jön a csavar, külsőre nincs elvárásom, de belsőre nagyon passzolnunk kell. Ha a belső összhang nincs meg, nem tudok kapcsolódni vele érzelmileg.

De, hogy hívják ezt ami velem van, ez lehet, hogy betegség, vagy valamilyen személyiségzavar, ha az, akkor mi a neve, megnevezése? F


jún. 23. 20:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
Szóval egy löttyedt, zsíros hajú, rothadó fogú, cigiszagú nőt is vonzónak tudnál találni? Szerintem gáz, ha valaki ennyire nem válogat. Ez magadról is egy kép. Én igényes vagyok, sportos, ápolt -> férfiakban is az ilyenekhez tudok vonzódni.
jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
#11 Akit leírsz az belsőleg sem fogja megütni azt a szintet... Ez annál összetettebb. Tudom, mert én is ilyen vagyok, csak nőben. Ha valaki intelligens és olyan értékekkel rendelkezik belsőre, mint én is, akkor ennyire nem lesz igénytelen. Szóval ezt nagyon félreértik sokan.
jún. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
11-es: megint a végletekben gondolkosz, pont úgy mint gyakorin elég sokan. Valahogy mindig ez jön elő, hogyha valakinek nem fontos a külső annyira, akkor egyből össze jönne az általad írt nővel, a másik ha meg valaki azt írja fontos neki hogyan néz ki a másik fél, akkor meg egyből csak palvin Barbi külsejű nő jöhet szóba. Mintha a kettő között nem lenne semmi.
jún. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

#12 #13 olvassátok már el, amit a kérdező írt és arra reflektáljatok, ne csak a saját véleményeteket hangoztassátok, aminek jelen esetben semmi köze a kérdéshez.


“ Nekem pl nem számít a külső, én minden nőt szépnek látok, én még soha életemben nem láttam csúnya nőt, ”


Ezt írt a kérdező. Ez alapján márpedig egy ronda, sárga fogú, dagi nő is ugyanúgy tetszhet neki, ha kedves és jó a személyisége, mint egy Palvin Barbi.

jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
36%
#14 Azt írja, hogy ő nem látott még csúnya nőt, de azt is hogy belsőre meg kell ütnie egy szintet, ahhoz hogy összejöjjenek. És azért a kirohadt, meg a sárga fog között van különbség és az hogy valaki dagadt és úgy tetszik, azzal mi a gond?Annak is vannak fokozatai...
jún. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15 és honnan tudod, hogy neki mi az a szint belsőre, amit meg kell ütnie a nőnek? Megint magadra vetíted ki a témát, abból indulsz ki, hogy NEKED mi lenne az a szint, de itt nem rólad van szó.


És amúgy nekem van egy túlsúlyos, csálé/sárga fogú, zsíros hajú kolléganőm, aki a férfi kollégák szerint szó szerint undorító, de belsőre? Egy értelmes, humoros, jólelkű nő. A te elmondásod alapján ez lehetetlen lenne, mert jó belső nem társulhatna ilyen külsővel. Pedig amint látod, de.

jún. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16 A csálé fog, dagadt és zsíros haj még mindig nem a legalja. Még mindig nincs kirohadva a foga... Nem a szája büdös. Fürdik stb. Nekem is elég gyorsan zsírosodik a hajam úgy ,hogy minden másnap hajat mosok, a legtöbb nő meg jó, ha heti egyszer se. Ez hogy dagadt, csálé a foga és zsíros a haja. Nálam sem kizáró ok. Az a szint nem ez...
jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17 “Ez hogy dagadt, csálé a foga és zsíros a haja. Nálam sem kizáró ok.”


Nálam viszont mind a három kizáró ok, nekem ez már bőven igénytelen kategória, aki nem ad a külsejére, elhízik, nem sportol, nem költ fogászatra, nem mossa rendesen a haját, az nálam fixen labdába sem rúghat, ráfanyalodni sem tudnék. De ki a francot érdekel, hogy nálad vagy nálam hol kezdődik az igénytelenség? Ez full irreleváns a kérdés szempontjából. A kérdés az volt, hogy miért gáz, ha neki egyáltalán nem számít a külső. Én leírtam, hogy azért, mert a párja egy kép saját magáról is. Nem jövök össze olyannal, aki külsőre nem hozza a szintemet, vagy nem legalább annyira ápolt, mint én. Ha a kérdező viszont egy hajléktalannal is képes lenne összejönni, ha belsőre megvan az összhang - hát sok boldogságot nekik, de nem fogom követni a példáját🤣

jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18 Attól hogy valaki dagadt még nem biztos, hogy nem sportol és mint mondtam én is többször mosok hajat bőven, mint az átlag,mégis zsírosodik. Az hogy neked hol kezdődik az igénytelenség az a te dolgod. Az hogy nem érted mit ír a másik, az is. Senki nem írta, hogy kövesd a példáját. Én csak azért írtam, mert nem érted a lényeget és összemosod a dolgokat... És még így többedszere se esik le, hogy mit akar mondani a másik, de lehet az én hibám. És az hogy a másik helyébe tudod képzelni magad vagy épp hasonló vagy a kérdezővel igenis számít. Mert ha ő nem is tudja elmagyarázni másoknak hogy mire gondol pontosan, attól még egy

hasonló típusú talán igen. De ez sem biztos.

jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy minden nőt szépnek lát a kérdező, nem azt jelenti, hogy bármilyen igénytelennel össze is jönne, csak azt, képes meglátni mindegyik nőben azt, amitől szép.
jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!