Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos nők miért nem bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők miért nem bírják elviselni a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Tudjuk, alapelvárás, hogy a férfi tegye meg az első lépést. Nyilván sok próbálkozás sikertelenül fog végződni, mert vissza lesz utasítva. Persze előfrodul néha, hogy a nő teszi meg az első lépést, így az is benne van a pakliban, hogy a pasi fogja lekoptatni.

Ilyenkor sok nő hihetetlen módon ki tud akadni, vérig van sértve, hisztizik, mintha valami borzalmas dolog történt vele, amit csak több évi terápiával lehet feldolgozni.

A visszautasítás kortól és nemtől függetlenül rossz érzés. Egy férfi élete során sokkal több visszautasítást szenved el, míg egy nő sokkal kevesebbet, mivel sokkal kevesebbszer kezdeményez. Azok a csajok, akik kibuknak, mert le lettek koptatva mégis miért nyavalyognak, amikor fordítva elvárják a faszitól, hogy viselje emelt fővel a lekoptatást és ne rinyáljon?



jún. 22. 05:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem mondta, hogy jó zsaru-rossz zsaru helyzet àll fent, nemekre levetítve...

Vannak agyilag tini, lelkileg éretlen emberek,akik oviban érzik magukat és toporzékolnak,ha valami nem az ő akaratuk szerint történik.Nők meg férfiak.

Ennyi a sztori!

jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés olyan, mintha azon merengenénk, hogy bizonyos nők miért halnak meg, ha mogyorót esznek. Hát azért basszus, mert létezik a mogyoróallergia, de ennek semmi köze ahhoz, hogy kinek mi van a lába közt.
jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%

Apámat fiatalkoromban megkérdeztem hogyan kell kezelni a visszautasítást

Hiszen ő jól tudott csajozni meg minden, ez a része érdekelt tőle.

Aztán elmondta a tutit, hogyan kezelték régebben az ilyet a férfiak:

"El kell küldeni a k.anyjába!"

Nem is volt utána baja az ilyesmiből

jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

13

Tök jó, hogy bebizonyítjátok ilyenkor, hogy helyes döntés volt a visszautasítás. 🥰💕

jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
26%

14

Tök jó hogy bizonyítjátok ilyenkor hogy helyes döntés a teljes ignorálás, de ha mégis próbálozik valaki és visszautasítják akkor pedig a 13-ban közölt módszer a helyes

jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15

Tessék? Ennek a mondatnak konkrétan nincs értelme...


Ha valaki bepróbálkozik, én normális hangnemben elutasítom, erre ő átmegy útszéli stílusba, akkor igen, baromi jó döntés volt pattintani. Remélem, sikerült felfogni.


Nyilván ha a visszautasítás során a nő ok nélkül bunkó (ilyet is látni), akkor értem a haragot. De egy kulturált "nem"-re krvaanyázni az nagyon az alja.

jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
4%

"De egy kulturált "nem"-re krvaanyázni az nagyon az alja"

Valóban az, nem véletlenül nem vagyok rá hajlandó én sem

De beválik! Aki van ennyire tahó hogy képes így kezelni a helyzetet azt nem fogja kikezdeni a nők elutasítása. Tahóknak áll a világ, a többiek bekaphatják!

jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a nők és férfiak nagyon énközpontúak. Ami bizonyos fokig normális, de amikor odáig süllyed, hogy MINDEN rólam szól, akkor lesznek ilyen bukfencek. Mintha a másik ember minden mozdulata csak nekem, rólam szólna, és neki nem lennének hangulatai, gondolatai, vágyai.
jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Amiért bizonyos férfiak nem bírják elviselni a visszautasítást. Tudod, az ego...
jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8%

"És ezek a barmok köztünk járnak."

Meglehet. De apám a "tudását" speciel már magával vitte a sírba

Én meg nem vittem tovább ezt az "örökséget"

jún. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!