Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők esetében miért nem gond,mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők esetében miért nem gond,miért szinte természetes ez ?

Figyelt kérdés

A nő élhet anyjával, szülővel, nagyszülővel, otthon - ezt nekik nem róják fel, mint a férfiaknak ismerkedéskor.

Még akkor sem ,ha esetleg ötvenes,elvált nő lakik a bőven idős anyjával.

Valahogy nem érzem korrektnek,hogy a legtöbb nő,akárhány éve ,le akar otthonról pattanni,mindent hátrahagyva.És ez náluk ugye nem gond, nem lehet gond.


jún. 21. 12:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

4

Mi nem korrekt?

Mindenki azt vár el, amit akar. Huszonévesen meg eleve nem elvárás. Egy kivétel sem jut eszembe fiatalok között, ahol nem közösen oldották meg a lakás dolgot.

Persze ha te 30+ vagy és 20 éves lányt akarsz, akkor nyilván többet kell felmuratnof

jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
De gond. Bi nő vagyok és se otthon lakó nővel se otthon lakó férfivel nem ismerkedek.
jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon sok mindent nem vártam el és mégsem kellettem az olyanoknak, akik szülőkkel élnek együtt ... vajon miért?
jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

Ki mondta, hogy nem gond?

Egyébként elég érdekes, hogy mindössze pár évtizede nőknek nem lehetett saját bankszámlája, pénze, ingatlana, most meg hirtelen elvárnák tőlük, hogy ugyanúgy érvényesüljenek egy férfiak által uralt világban, mintha nekik is ugyanúgy állt volna a zászló mindig is.

jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%

"Egyébként elég érdekes, hogy mindössze pár évtizede nőknek nem lehetett saját bankszámlája, pénze, ingatlana, most meg hirtelen elvárnák tőlük, hogy ugyanúgy érvényesüljenek egy férfiak által uralt világban, mintha nekik is ugyanúgy állt volna a zászló mindig is."

Ennyi ostobaságot összehordani!

Amúgy megsúgom hogy a világ általunk is lakott részét már régen a feminácik uralják csak nem tűnt neked fel. A férfiak csak a nők csicskái gyakorlatilag

jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

14-15

Olyan opció nincs, hogy az egyenlőség hellyel-közzel megvalósult, és egyik fél sincs enyomva a csúnyagonosz másik fél által?

Csak finoman kérdezem...


Mert nekem erősen az az érzésem, hogy férfiak és nők között egyaránt a lúzerek vinnyognak a leghangosabban.


És persze vannak még pontok, ahol javítani lehetne a társadalmi működést, vannak megoldásra váró problémák és egyenlőtlenségek. Kétségtelenül.

De aki az ellenkező nemre keni a sikertelenségét, annak van egy rossz hírem.

jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

"Mert nekem erősen az az érzésem, hogy férfiak és nők között egyaránt a lúzerek vinnyognak a leghangosabban."

Ez nyilvanvaló, csak azt az incelek sosem tagadták, hogy ők a lúzerek.

"De aki az ellenkező nemre keni a sikertelenségét, annak van egy rossz hírem."

Hát a saját nememre aztán hiába kenem, az ellenkező nemnél meg azért látom hogy mi van

Van mit rájuk kenni, és hát ők így is úgy is kenik rám az egészet, nyilván vissza kell kenni!

jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
17 köszi, hogy alátámasztottad a felvetésemet! 😄
jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
16, most akkor egyenlőség van, vagy csak "hellyel-közzel" van egyenlőség? Csak finoman kérdezem... Mert ha nincs teljes egyenlőség az élet minden területén, akkor elég érdekes ugyanazt a teljesítményt elvárni az elnyomott féltől, mint attól, aki évezredek óta szabadon gyakorolhatja alkotmányos megrendíthetetlen jogait.
jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%

19

Hellyel-közzel van egyenlőség, mert pl a fiatal nők hátrányban vannak a munkaerőpiacon, ugyanakkor nem a nők hallatlan elnyomásának számlájára írnám, hogy a magasabb várható élettartam mellett is hamarabb mehetünk nyugdíjba. Ez mondjuk nem annyira illeszkedik a szegény, szerencsétlen, elnyomott csoport imázsába.

Az utcai zaklatás és annak komolyan-nem-vétele viszont megint egy súlyos probléma, amivel sokkal komolyabban kellene foglalkozni.


Ezért mondom, hogy bár nagyjából ugyanolyan jogokkal és lehetőségekkel rendelkezik a két nem, bizonyos területeken továbbra sem kiegyenlített a helyzet. Ezeket a problémákat pedig természetesen orvosolni kellene minél hatékonyabban.


De aki amiatt rinyál, hogy dédanyáink elnyomása miatt nem tudja önállóan fenntartani magát az minimum megmosolyogtató.


Engem konkrétan sértene, ha valaki a fizikai erőt igénylő feladatokat leszámítva nem ugyanolyan teljesítményt várna tőlem, mint egy férfitól. Mondjuk a munkahelyemen. Végtelenül megalázónak és kirekesztőnek érezném.

jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!