Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csajozzak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak, ha nem tudom magamat sem elfogadni?

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat jokepunek, amin egy evvel ezelottig meg a tulsulyom is csak rontott (192cm / 120kg voltam akkor), de mara mar csak 90kg vagyok. Jobban nezek ki valamivel, de meg mindig nem vagyok a kinezetemmel megelegedve, es hat csajozni sem tudok a fogyas miatt jobban. (A 0 a 0-hoz kepest ugye stagnalas 😅.) Jobb hijjan beletorodtem a forever alone statuszba, tobbet biciklizem es turazom egyedul az erdoben, nezelodom a varosban es a kornyezo orszagokban, meg otthon Netflixezem. De valahol meg gaz, hogy folyamatosan arrol almodom, mikent dugnek egy-ket csajjal. Es igen, nem a kapcsolat resz hianyzik, en elvagyok egyedul, inkabb a szexualis oldal. De azon belul is inkabb az, hogy en okozzak valakinek oromet, ne o nekem. (Jobb adni, mint kapni...🤣)

jún. 19. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%
#8 valljuk be a 21 században piszok jól dolga van annak aki nőnek született.
jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

#11:


De miért irigykedsz, egyáltalán mire? Én nem vitatom, hogy a férfiak léteme sem könnyű, de basszus nincs menstruációd, nem görcsölsz havonta miatta, nem szülsz, nem vagy kurwa csak azért, hogy szóbaálltál férfival, azért se ha dugsz 50 nővel, nem vagy prűd, frigid, nem kell olyan szinten adni a külsődre, nem kelsz fel a gyermekhez éjjelente, nem néznek le téged ha vezetői pozícióban vagy, hogy biztosan felszoptad magad stb. stb.


Ráadásul keleti országrészekben, vagy Afrikában a nők még mindig a férfiakkal szemben alul vannak.

Sőt még fejlett államokban is ugyanígy előfordul hiába az egyenlő jogok.


De akkor is a múltban a nők semmibe voltak nézve és mégcsak most tartanak egy szinten a férfiakkal.


Mire irigykedsz ennyire?


Nem tehetnek a nők róla, hogy egyik nőnek se kellesz, vagy csak egy ideig. Akkor inkább mindketten hibásak vagytok miatta.


A nők ellen elkövetett bűntények sokkal nagyobb százalékban előfordulnak mint fordítva. Erre irigykedsz?

jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

"nők ellen elkövetett bűntények sokkal nagyobb százalékban előfordulnak mint fordítva"



Nem! Az emberolesek aldozatainak 70%-a ferfi.



40F incel

jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
#12 abban jó hogy sok buliban ingyen mész be, teljesen mindegy hogyan nézel ki van rajongó tábor ebben nagyon jó én nem kellek senkinek mert nem helyes az arcom. Nem mondtam hogy a nők a hibásak hogy nem kellek nekik ami az őseimnek ment értsd családalapítás nekem már nem megy.
jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

"Nem! Az emberolesek aldozatainak 70%-a ferfi."


Az elkövetői is férfiak.

jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Úgy sehogy, hogy magadat sem fogadod el. Így, hogy várod, hogy a nők elfogadjanak?

Én is eljárok egyedül túrázni és bringázni, de én olyankor nem érzem magányosnak magam.

Stagnálásom van, de nekem nem a szex része hiányzik a kapcsolatból, hanem az ölelések, beszélgetések, romantikázások. A szex afféle plussz lenne, ha lenne kapcsolatom. 42N

jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sehogy.
jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"Stagnálásom van, de nekem nem a szex része hiányzik a kapcsolatból, hanem az ölelések, beszélgetések, romantikázások. A szex afféle plussz lenne, ha lenne kapcsolatom. 42N"



A 30 feletti nok nem erdemelnek parkapcsolatot.



40F incel

jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18. Nyugi, te sem fogsz érdekelni, életed végéig. :)
jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"A 30 feletti nok nem erdemelnek parkapcsolatot."

A 29 évesek még igen? Mitől függ?

"40F incel"

Az meg milyen állatfajta?


49/F

jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!