Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lakóhelyem környékén hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakóhelyem környékén hogyan jöjjek csajozzak be és találjak barátnőt? Többi lent. 24/F

Figyelt kérdés
Hamarosan 25 éves leszek és tőlem fiatalabb lánnyal szeretnék komoly kapcsolatot kialakítani. Már lássam másfél éve vagyok szingli és most már újra szeretnék magam mellé valakit. A sok sikertelen netes próbálkozás és társkeresőzés után személyesen szeretnék kezdeményezni. No de hogyan is tegyem? Ilyen "lakótelepi részen" lakok. Sok panel, családi és társasház van a környéken és sok tőlem fiatalabb lány lakik a környéken, 1-2-t már látásból ismerek és nagy részük mindig magukban szokott sétálni a környéken - gondolom szinglik. Legjobb lenne a környékről összejönni valakivel. De például a házunktól 1 vendéglátós középiskola ahova nagyon sok lány jár fodrász, sminkes, szépségápolás, szakács, pincér szakmákat tanulnak ott. Szóval 1.sorban arra lennék kíváncsi, hogy hogyan kezdeményezzek, vagyis hogyan szólítsak meg a környéken és hogyan a környéken lévő középiskolába járó lányt?

2022. febr. 5. 17:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*hogyan csajozzak be, *lassan másfél éve
2022. febr. 5. 17:38
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Volt már barátnőd és a gyk-n kérdezed hogy hogyan csajozz 24 évesen? Hogy a picsába tudtál ilyen életképtelenül becsajozni egyáltalán? Bexarok😆. Adhatnék tanácsot, csak hát na... ilyen mélyen még incelként sem vagyok hogy kezdeményezni se tudjak.


19f incel

2022. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Na szóval?
2022. febr. 5. 22:08
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az incelnek igaza van.


Vedd lazábban a dolgokat legyél érdekes a csajok szemeben és szemelyesen is probálkozzal.

2022. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mint leírtam, személyesen akarok mindenféleképpen. De hogyan???
2022. febr. 5. 22:35
 6/21 anonim ***** válasza:
Talán nem baj ha 40 körüli nőként írok. Pár eset:-Új munkahelyem lett. Mentem a buszra, utolért egy fiú. Köszönt, mondta már látott ott, O is azzal a busszal odajon mint én. - Ugyanazon a m.helyen bufenel állok sorba. Srác mellém jön. "Szia, T. vagyok, új vagy itt.... hát O egy szoveglada volt. Amolyan is volt hogy egy pincér direktben, látásból ismert megkerdezte szingli vagyok-e szeretne megismerni. Mondjuk ezek mind nagy Dumas fiúk voltak. Sok szerencsét.
2022. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 hát de én mit mondjak? Az utcán nincs ötletem mit mondjak
2022. febr. 6. 10:37
 8/21 anonim ***** válasza:

6-os válaszát kiegészíteném, nehogy becsapjon a szemed, mert van, hogy akit te fiatal lánynak gondolsz az lehet 40 éves is. Vannak ilyen emberek is. :D


Nem az utcán kéne ismerkedni, hanem keress valami szabadidős tevékenységet, ahol cimbizni tudsz első körben. Persze lehet szerencséje annak is, aki utcán ismerkedik, de lehet ugyanolyan kelemetlen tapasztalata is, ha benézi az illető korát.


Ja és még egy nagyon de nagyon jó tanács, ne keverd össze a munkát a love box-al. És ismeretleneket ne becézz cuki párkapcsolati becenevekkel. :D

2022. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7-es lehetőleg ne úgy menj oda egy ismeretlennek, hogy így támadod le, hogy: szia drágaságos cukormókusom. :D
2022. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

* ne úgy menj oda egy ismeretlenhez


Átjavítottam amit írtam először és az ismeretlen szó úgy maradt.

2022. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!