Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lakóhelyem környékén hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakóhelyem környékén hogyan jöjjek csajozzak be és találjak barátnőt? Többi lent. 24/F

Figyelt kérdés
Hamarosan 25 éves leszek és tőlem fiatalabb lánnyal szeretnék komoly kapcsolatot kialakítani. Már lássam másfél éve vagyok szingli és most már újra szeretnék magam mellé valakit. A sok sikertelen netes próbálkozás és társkeresőzés után személyesen szeretnék kezdeményezni. No de hogyan is tegyem? Ilyen "lakótelepi részen" lakok. Sok panel, családi és társasház van a környéken és sok tőlem fiatalabb lány lakik a környéken, 1-2-t már látásból ismerek és nagy részük mindig magukban szokott sétálni a környéken - gondolom szinglik. Legjobb lenne a környékről összejönni valakivel. De például a házunktól 1 vendéglátós középiskola ahova nagyon sok lány jár fodrász, sminkes, szépségápolás, szakács, pincér szakmákat tanulnak ott. Szóval 1.sorban arra lennék kíváncsi, hogy hogyan kezdeményezzek, vagyis hogyan szólítsak meg a környéken és hogyan a környéken lévő középiskolába járó lányt?

2022. febr. 5. 17:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24 éves vagy csak tudsz mit mondani ha nagyon akarsz mondani valamit, csak ne azokat amiket fentebb írtam, mert lejáratnád magad ezekkel, mert marha necces.
2022. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Utcán nekem is volt már tapasztalatom, lehettm kb. 30-as. Kb. három kiscsákó ült a padon és ezt kiabálták felém, hogy hé Mónika, Mónika. Nem akartam mondani nekik, hogy ne haragudjanak, de az az RTL-klub székháza, ott keressék Mónikát, ha szerepelni akarnak a Mónika Show-ban.


Én nem Mónika vagyok. Természetesen ignoráltam őket, míg az autók elvonultak, aztán áttudtam menni az úton. Vannak embereke akik észre sem veszik, hogy mennyire nevetséges az amit csinálnak. Idős pasi is volt már hogy beszólt nekem, mikor eltekertem mellettük biciklivel, a fiatal nem mert csak az orra alá vigyorgott, de az öreg ezt kiabálta, hogy Úgy tekerné a bringám! Visszakiabáltam neki, hogy az az enyém nem adom!


Ne csináljatok magatokból hülyét! :D

2022. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Na komolyan! Mivel szólítsam le a lányokat?
2022. febr. 15. 21:48
 14/21 A kérdező kommentje:
Na szóval hogyan csajozzak be a lakhelyem környékén?
2022. márc. 3. 09:00
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Egy "Szia" elsőre megteszi...

(persze a folytatas ne az legyen, hogy cicám, van e gazdád?")

De pl elmèsz ismeretlen helyre a közelbe, ès kèrsz segítsèget. Hol találom ezt meg azt meg amazt.... aztan vagy tudod folytatni, vagy nem.... ha nem szólítod meg, akkor sehogy...

2022. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Mivan nem jött be a telefonos csaj?
2022. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#15 és a szia után mit mondjak?🤔
2022. márc. 21. 23:21
 18/21 anonim ***** válasza:

-Szia. Tudok egy kis segítsèget kèrni? Kicsit eltèvedtem, a telefonom pedig lemerült

-Igen persze.

-Nemrèg költöztem ide, ès a Damjanics utcat keresem meg tudád mondani merre fele van?

-Igen persze.......

-Esetleg mèg annyiban, hogy a környèken, valami jó kis kávèzót, ahol nyugodtan be lehet ülni, hova èrdemes?

-XY hely az XY utcában.

-Esetleg valamikor meghívhatlak egy kv-ra, köszönet kèppen a segítsègedèrt?

(Vagy igen, vagy nem)

2022. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 ez nagyon jó lehet! Köszönöm az ötletet! Ehhez még kell bátorság azért!
2022. márc. 22. 10:32
 20/21 A kérdező kommentje:
Na szóval hogyan?
2022. máj. 17. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!