Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csajozzak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak, ha nem tudom magamat sem elfogadni?

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat jokepunek, amin egy evvel ezelottig meg a tulsulyom is csak rontott (192cm / 120kg voltam akkor), de mara mar csak 90kg vagyok. Jobban nezek ki valamivel, de meg mindig nem vagyok a kinezetemmel megelegedve, es hat csajozni sem tudok a fogyas miatt jobban. (A 0 a 0-hoz kepest ugye stagnalas 😅.) Jobb hijjan beletorodtem a forever alone statuszba, tobbet biciklizem es turazom egyedul az erdoben, nezelodom a varosban es a kornyezo orszagokban, meg otthon Netflixezem. De valahol meg gaz, hogy folyamatosan arrol almodom, mikent dugnek egy-ket csajjal. Es igen, nem a kapcsolat resz hianyzik, en elvagyok egyedul, inkabb a szexualis oldal. De azon belul is inkabb az, hogy en okozzak valakinek oromet, ne o nekem. (Jobb adni, mint kapni...🤣)

jún. 19. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
prostikat tudom ajanlani
jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Mennyi idős vagy?


Őszintén elég sok mindent tudnék írni, amit én 15-20 év között fejlesztettem ki magamban. és előtte nekem sem volt meg a "csajozási képesség" hanem olvastam róla és gyakoroltam.


Szerintem az ember képes fejleszteni ezeket a képességeit, hogy sikeresebb legyen az ismerkedésben.


Fontos, hogy nem konkrétan a nők felszedésére gondolok, hanem abban, hogy új embereket ismerjen meg az ember, és lesz köztük olyan nő, akivel majd össze is jön valami.


Olyan varázsmondatot nem tudok adni, amivel bármelyik nőt fel lehet szedni. Az én tanácsaim és elméleteim inkább statisztikai alapon működnek.


Ha érdekel, akkor írj rám.


27F

jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem muszáj mindenkinek csajozni.
jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
165cm magas, 110 kilós nő vagyok. Összejárok szexelgetni egy 160 kilós sráccal és tök jó vele. Neki is velem. Nálad vmi fenn hibázhat..
jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
4. Mondjuk ezzel a stílussal te se találnál senkit, ha valamiért elvesztenéd, akivel olyan hú de jó. Mert nálad semmi hiba nincs, gondolom, és a legjobb beszólogatni másoknak, akiknek nem jött össze az, ami neked.
jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy nézel ki? Így nem nagyon tudunk segíteni. Privátban küldj képet. Nem meztelen képre gondolok, hanem arc és test.
jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

"165cm magas, 110 kilós nő vagyok"



Hat, ilyen banat not megfogni, mint tegedet, Istenem, hat most mit mondjak ilyen norol, na, hat Istenem. Ra lehet nezni, hogy ki ez, vagy hogy nez ki, hat de nem kell, szeret elni, Monika.



40F incel

jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

7. Incelként inkább csendben maradnék. Azért egy nőnek van több lehetősége, sajnos neked nem annyira.


Nem a nőt védem, eléggé bunkó a stílusa és lekezelő. De te is hasonló szinten vagy.

jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szexkeresőkön lehet esélyed ha csak a szex érdekel.
jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
40fincel könnyen viccel. Vicces malaj tigris
jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!