Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy ismerkedés során önmagát adja az ember és ne megfelelni akarjon?

Figyelt kérdés
Persze elvileg az van, hogy önmagát kell megmutatnia, de mégis vannak minták vagy társadalmi elvárások, amiket hozni kell. Például ha valaki lusta, akkor nem kezdheti ezzel az ismerkedést, mert hamar otthagynák, hacsak évek alatt derül ki fokozatosan, akkor még megúszhatja, elég sokan ilyenek amúgy. Vagy aki nem annyira beszédes, annak úgyis meg kell erőltetni kicsit magát és megszólítani a nőket, másképp nem sok esélye van, de később lehet visszatér az igazi énje. Azt akarom mondani, hogy mindenképpen ki kell lépni a komfortzónából és az már alapból más viselkedés, mint a megszokott.

jún. 19. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy írtad. Kilepsz a komfortzónádból és felvállalod magad, ha lusta vagy.
jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gergelice16 ***** válasza:
100%
Természetesen nem azzal kell kezdeni egy ismerkedést, hogy elkezded sorolni a rossz tulajdonságaidat, de nem feltétlenül baj, ha kiderülnek a dolgok, ha szóba jön. Csak add magadat, mégha emiatt kiderülnek negatív dolgok is. Pl. ha a randipartnered utálja a lustákat, ezért már az első randin rákérdez erre, akkor szerintem kifejezetten hiba lenne erről hazudni.
jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egyből a negatívval kezdesz, de ne hazudd azt, hogy szereted a rendet, ha egyszer nem. Vagy ne mondd azt, hogy imádsz kirándulni 20-30 km-t, ha ez se igaz. Hanem tényleg azt mondd, azt tedd, ami mellett önazonos maradsz.
jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Én fordított pszichológiát használok. Pl én csakis kizárólag a negatív tulajdonságaimat felnagyítva helyezem előtérbe. Tehát lusta, kábítószerfüggő, munkanélküli, hanyag, agresszív, stb stb vagyok. Ha egy nő ezek után is hajlandó találkozni velem, akkor tudom, hogy lát bennem valami potenciált.

Én ezt már-már vallásként követem és alkalmazom, 12 év alatt eddig 2 lány jött össze.

Tudom, tudom, nem jó ráta, de nézd a jó és pozitív oldalát, 2 lány azért nem rossz eredmény.

És amikor összejöttünk, akkor kitárulkoztam, tehát olyan voltam amilyen vagyok, törődő, kedves, nyugodt, hűséges, megértő, szorgalmas stb stb.

És ez olyan nagy és radikális éles váltás volt a nők szemében, hogy nagyon nagy szerelem szövődött köztünk mindkét lánnyal. 31f

jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki kevésbé beszédes általánosságban még lehet határozott, és odamehet egy számára szimpatikus nőhöz, hiszen vele nyilván szeretne beszélgetni, mert tetszik neki. Ezek között nincs összefüggés.
jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!