Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet az ember fia egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet az ember fia egyszerre mérnök, programozó, testépítő, koreai szupermodell és angolszász humorista, hogy lehet így megfelelni a nők elvárásainak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 10:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
😴😴😴😴
2021. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%

🍿🍿🍿

😒😒😒

2021. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
99%
😴😴😴😴
2021. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%

Ahelyett, hogy a nők bullshit kifogásain agyalnál, inkább legyen a magasságod 180cm fölött, legyen 16 éves tinihajad és legyen vadász szemed, arányos az arcod, átlagos méretű orrod, nem szétálló füled, erős állkapcsod, fehér fogad és legyen a testzsírszázalékod 20 alatt.

Ha ezek nincsenek meg mind, még mindig segíthet, ha erős szakállad és izmos tested van, bár ezek jelentősége már nem olyan nagy.


Tehát felsoroltak mind megvannak? Innentől lehetsz akár betanított munkás az építkezésről, a nőket nem fogja érdekelni.

2021. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Miéééééééért koreai szupermodell? Nekem nem is tetszenek a keleti férfiak. :(((
2021. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

4

És ugyanennek megvan a női "párja" is, legyél fiatal, vonzó, szexi, csinos (bármit is jelentsen ez).

2021. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
Én pl mérnök vagyok, programozáshoz is értek, bár csak C és java, némi php és arduino. Testépítő ugyan nem vagyok, mert nincs ilyen ingerenciám, de edzek. A többit meg amúgy sem lehet komolyan venni. Szóval ezek még nem is voltak olyan nagy dolgok. :D
2021. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%

Le kell Xarni az igényeiket!!!


Mintha bemennének a kifőzdédbe, ahol van A meg B menü, oszt' jó napot! Ja...neki bio humusz kell, meg vegán saláta...na az nincs. Vagy eszi az A vagy B menüt, vagy dögöljön éhen!

2021. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

Ezek közül legalább egy megvan?

Még a #4esben is több a realitás, mint a kérdésben, pedig őt is nullázzák majd.

2021. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%

8

Nem kell annyira harciaskodni. Én is nő vagyok, bár nem fiatal (tudom, akkor már mehetek a levesbe). A társkeresőn kizárólag nálam sokkal fiatalabb, sokkal idősebb, kapcsolatban élő, tőlem 200 km-re élő, 3-ig számolni nem tudó férfiak találnak meg. Természetesen be van írva, hogy független, budapesti, x év körüli férfiakat keresek. Szóval nálam sem vegetáriánus, sem vega, sem öko, sem ezo, sem bio, de még A menü vagy B menü sincs, semmi nincs. Na, ilyen is van.

2021. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!