Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban el vannak nyomva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban el vannak nyomva az incelek a mai társadalomban, mint a nők a középkorban?

Figyelt kérdés
jún. 9. 13:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%

Te milyen gyakran szoktál bókolni olyan embereknek, akikhez semmi közöd vagy nem kedveled őket?

Ha bókolgatnék minden jöttmentnek, akkor pedig az lenne a probléma, hogy félreérthető a viselkedésem és én bizony jeleket mutattam.

jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
16%

"Te milyen gyakran szoktál bókolni olyan embereknek, akikhez semmi közöd vagy nem kedveled őket?"

Elég gyakran

A nők ezt el is várják, csak így lehet velük olyan barátságos viszonyba kerülni, ami szükséges ahhoz hogy együtt lehessen velük működni. Így nekem nem esik nehezemre a tisztelet megadása, tisztelet mint nő felé, hiszen az emberi létébe az is beletartozik hogy ő nő, és nem semleges nemű

Így nem érdektelen nőként kell kezeljem őket.

Mondom, erre néhány nő is képes fordított esetben, de sokan -köztük úgy tűnik az itteniek is - már nem képesek ilyen gesztusokra

jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Férfiaknak szoktál?
jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Szoktam bókolni, de nem ismeretleneknek, hanem a páromnak, rokonoknak, barátoknak, kollégáknak. Mégis miért álljak le dicsérgetni egy idegent, akiről semmit se tudok?
jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Egyszer már leírtam a véleményem, de kérdezőcske töröltette. Így most csak annyit: igen, persze, hogyne. Na. Most jó, remélem.
jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Jézusom... Mégis melyik agyhalott szerint része a hazug bókolás a kötelező etikettnek? 😂


Nőjetek már fel.

jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
15%

"Férfiaknak szoktál?"

Heteroszexuális férfiak nem igénylik a bókolást férfiak részéről, sőt kifejezetten kontraproduktív lenne

Ez azért elég nyilvánvaló

jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
79%
A nők sem igénylik a bókolást idegenektől, ezt elhiheted.
jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
9%

“ Bárki életéhez hozzá tudsz (ha akarsz) tenni egy általad unszimpatikusnak tartott ember életéhez is. pl. egy kedves gesztus, egy munkahelyi segítség, 1-2 jó szó.


Ha semmi veszed a neked nem szimpi embert, az rólad mond el valamit..”


Mit vársz a tiktok generációtól? Totál antiszociális pszichopaták.

És a disztópia csak akkor jön el teljesen ha ezek felnőnek és átveszik az irányítást. Akkor csúnya férfiak kasztrálására, koncentrációs táborokra is számíthatunk. A tiktok generációban nincsenek humánus érzelmek. Erről meggyőződtem!

jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
20%

15-23 éves kor között a nők csak azzal a férfiak tudnak kedvesek lenni akit helyesnek találnak, azaz aki chad. 24-35 között meg már magukra erőltetnek egyfajta udvariasságit de ez csupán virtue signaling, nem őszinte. Legbelül ugyanúgy eltennék láb alól a nem

Jóképű férfiakat akiknek szerintük nincs joguk az életre. 37 felett kezd csak változni amikor elkezdenek megaszni. Ekkor kezdik kicsit jobban szemügyre venni a belső értékeket is.

jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!