Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék hálásabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék hálásabb azért amim megvan és hogyan ne rugózzak folyton azon, amim nincs?

Figyelt kérdés
28 éves szűz férfi vagyok. Ennek az oka leginkább az, hogy gyáva vagyok kezdeményezni és, hogy szégyellős, önbizalomhiányos is vagyok. Nagyon vágyom egy nőre, de igazából a szexen kívül az életem teljesen jó. Egészséges vagyok, van félretett pénzem, saját házam, a szüleim élnek, egészségesek, vannak barátaim, kedves és segítőkész munkatársaim is stb. Tudom, hogy rengeteg ember még álmodni se merne ilyen jó életről, mint amilyen nekem van, mégis sokszor sajnálom magam a magánéleti sikertelenségem miatt. Hogy tudnám ezt elengedni és jobban értékelni a számtalan jó dolgot, ami nekem van?
jún. 9. 12:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Ha a pszihológus egy vonzó nő, és lefekszik veled akkor segíthet

Mégjobb ha ingyen fekszik le veled és nem pénzért

Ha ez nem történik meg akkor nyilván nem fog segíteni, hiszen nincs rá eszköze hogy segítsen

Voltam már párnál én is, ismerem őket

jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Tudom, hogy rengeteg ember még álmodni se merne ilyen jó életről, mint amilyen nekem van,


28!! Éves szűz férfiként megkérdőjelezném hogy mennyire álomszerű az az élet 🤣

jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Sok ember örülne, ha ilyen élete lenne, például aki nyomorba, háborúba stb. született. Erre gondoltam.
jún. 9. 15:54
 14/14 anonim ***** válasza:
35%
Menj el prostihoz. Legalább nem szűzként fogsz meghalni.
jún. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!