Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék hálásabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék hálásabb azért amim megvan és hogyan ne rugózzak folyton azon, amim nincs?

Figyelt kérdés
28 éves szűz férfi vagyok. Ennek az oka leginkább az, hogy gyáva vagyok kezdeményezni és, hogy szégyellős, önbizalomhiányos is vagyok. Nagyon vágyom egy nőre, de igazából a szexen kívül az életem teljesen jó. Egészséges vagyok, van félretett pénzem, saját házam, a szüleim élnek, egészségesek, vannak barátaim, kedves és segítőkész munkatársaim is stb. Tudom, hogy rengeteg ember még álmodni se merne ilyen jó életről, mint amilyen nekem van, mégis sokszor sajnálom magam a magánéleti sikertelenségem miatt. Hogy tudnám ezt elengedni és jobban értékelni a számtalan jó dolgot, ami nekem van?
jún. 9. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

"Egészséges vagyok"


Mentálisan is?

jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem fogod tudni elengedni mert nem vagy aromantikus/aszexuális.

Vagy élsz azzal az érzéssel, hogy üres leszel életed végéig vagy kezdesz valamit az önbizalomhiányoddal és amikor magabiztos(abb) leszel elkezdesz csajozni.

jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Igen.
jún. 9. 12:39
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

"Ennek az oka leginkább az, hogy gyáva vagyok kezdeményezni és, hogy szégyellős, önbizalomhiányos is vagyok."


Mi tart vissza attól, hogy dolgozz az önértékeléseden? Te!

jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg egyedül csak a szex része hiányzik, akkor keress szexkapcsolatot.
jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Szűz férfiként boldog és elégedett?

Ha nem vagy aszexuális és aromantikus akkor sohasem leszel boldog, hiszen alapvető ösztönöd az igény a szexualitásra/társra

Ne várd a boldogságot ha ezek hiányoznak te meg vágysz rá

Az életed nem lesz teljes ezek nélkül

jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
#3: a szoc. fóbia is mentális betegség, csak szólok.
jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátai, kollégáival is jól el van.

Nem értem ilyen élettel, mitől van önbizalomhiányod? És mi tart vissza attól, hogy dolgozz kicsit rajta?

jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezt így nem lehet tudatosan erőltetni. Nekem is bőven van miért hálásnak lennem, tudom, az is vagyok. Sose legyen nagyobb problémám ennél, de... attól még igenis hiányzik és fáj meg frusztrál, hogy nem jön össze. Nem vagyok aszexuális, sem alacsony libidójú, a lifelong maszti nekem nem elég, és nőként 33 évesen már rég cseszhetem, a legjobb, legértékesebb éveim a kukában landoltak, míg mások élték világukat, jókat szexeltek, nyilván olyannal, akivel kívánták is egymást és működött a kémia, nem pedig csak egymásra fanyalodtak jobb híján, amiből aztán törvényszerűen csak valami szar maszatolás lett.
jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék dolgozni rajta? Csak pszichológus segíthet vagy vannak más módok is? Ha csak pszichológus, akkor felkeresek egyet.
jún. 9. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!